www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Mēsls nevis internets. Pirmīt mobilie dati ik pa laikam vai nu vispār nedarbojās vai nu darbojās briesmīgi lēni. Man pateica, lai no mainu sim karti, tā arī izdarīju. Bet tas neko nemainīja, joprojām Rīgā atrodoties man zona ir 2 stabiņi un internets ir nenormāli lēns. (19 kbps pēc fast.com datiem) .
Uzrakstīju e-pasta vēstuli bitei par šo un man atbildēja, ka šo jautājumu nodos kompetentajiem kolēģiem. Pēc pāris dienām kompetentie kolēģi atbildēja, ka manā lokācijā bitei ir pārslodze un ka uzlabošanas/problēmrisināšanas plānu tuvākajā laikā nav. Maksāju es naudu par bezlimita datiem, sms un zvaniem, bet dabonu vien zvanus un sms. Ļoti neiesaku biti kā interneta pakalpojumu sniedzēju.

27.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ž

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы