LV RU
www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss

Bite - Slikts serviss

Sūdzos par bites sniegto, ļoti vājo interneta pārklājumu. Zvanīju un interesējos vai manā dzīvesvietā būs kādi uzlabojumi, lai interneta pārklājums kļūtu labāks? Saņēmu atbildi, ka jā, šobrīd pārklājums ir ļoti vājš, bet plānots pēc pusgada veikt uzlabojumus. Ok, gaidu pusgadu. Izmaiņu nav. Pārslēdzos uz citu operātoru. Tā sanāca, ka jaunajā mēnesī vēl nācās vienu nedēļu izmantot bites pakalpojumus. Domāju, ka atsūtīs rēķinu par 7 dienām. Bet nē, atsūta rēķina summu par visu nēnesi. Zvanu, varbūt tomēr kļūda? Saņemu atbildi, tāda ir kompānijas nostāja, ja maināt operātoru maksājat par visu mēnesi. Tāda lūk, draudzīgā kompānija! Esiet piesardzīgi.

11.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (3)

M Mego izmeklētājs 11.07.2020

Ari lmt un tele 2 liks maksāt par visu mēnesi

V Vita D. 13.07.2020

Diemžel nē, draugam atnāca rēķins no Tele2 tikai par 7dienām. Un arī jauno Lmt rēķiņu saņēmu mazāku...

A Astra M. 13.07.2020

Kad gāju prom no tele2 man bija jāmaksā ap 2€ par izmaztotajām dažām dienām jaunajā mēnesī, bija kādas 3 dienas, tā kā ne visiem tā ir.
Bet paldies, zināšu kad jāiet prom no Bites pēdējajās mēneša dienās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы