www.sudzibas.lv BITE Slikts servis

Bite - Slikts servis

Atteicos no pulksteņa sim 3 reizes gaji visu laiku maksāju, jo paši nebija atslēguši. Aizsūtīju atpakaļ tv ar ruteri izmēģinājum laikā. Pateica ka nav saņēmuši ruteri. Kad pateiu kad aizsūtīšu video ka visu iepakoju un atdevu kurjeram. Tad pēkšņi atrada. Zvanīju atteikties no bite. Viss esot nomaksāts sadarbībā beigta. Pēkšņi pēc 2men maksājums par pulksteni kas esot bez maksas ko teica bitē. Pat ja ejot ātrāk prom. Tgd tā nesot dāvana par to jāmaksā. Katrā vietā stāsta savādāk. Internets visu laiku raustījās. Man ieteica nopirkt jaunu bites karti kas ir labāka un internets ātrāks. Maksāt vel klat. Pa lielam internets raustās par dāvanām jāmaksā. Apkalpošanā viens Saka vienu otrs otru.

05.06.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (2)

Good Intentions 05.06.2026

Nav bezmakasas haļavas. Dāvanai būs noteikumi kuri jaievero.

Z zachary 06.06.2026

cik zinu , nav tādas bezmaksas ierīces arī ja agrāk atsakies no tās. kaut ko tev nepateica līdz galam

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы