www.sudzibas.lv BITE Slikts internets visu dienu

Bite - Slikts internets visu dienu

Internets visu dienu ir vienkārši drausmīgs, ar šo jau saskaros kopš mirkļa, kad pārgāju uz bites internetu un pašlaik nav iespējas pāriet uz citu Isp, jo nevēlos maksāt to naudas sodu ko šīs viltīgās čūskas ir iebāzušas līgumā. Neiesaku nevienam ņemt bites internetu, jo jūs nesaņemat par to, ko jūs maksājat. Kad radīsies iespēja, bez šaubām došos prom no šī sūda.

30.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 01.11.2021

Labrīt!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz bezmaksas kontakttālruni - 1601. Jauku dienu!

J

Комментарии (1)

G Gii 30.10.2021

Absolūti piekrītu, straumēt Netflix vispār nav iespējams normāli. Ik pēc 10-30 sekundēm viss apstājas un lādējas. arī rakstīju viņiem, sūtīju speed test, atrunājās ar muļķībām, par to, ka apkārti ir mājas un mobilais(bez kabeļu rūteris) internets neesot tik ātrs un tur neko nevarot darīt. Kaut gan kartē, Rīgā, mūsu zona ir 4G+ zonā, kaut gan reāli mums knapi 3G velk. Visu laiku slēdzam iekšā telefona LMT hotspot, jo citādi neko nevar noskatīties - interesanti kāpēc tas nekad neraustās un attēla kvalitāte uzreiz uzlabojas? Arī uzrāvos uz 2 gadu līguma. Nevienam neiesaku Bites internetu! Tiklīdz līgums būs beidzies - uz neredzēšanos!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы