www.sudzibas.lv BITE Sliktas kvalitātes preces tirgo

Bite - Sliktas kvalitātes preces tirgo

Lieta sekojoša,nopirkām meitai telefona vāciņu(silikona) zilā krāsā,kas maksāja 25 € un pēc mēneša jau vairākās vietās saplīsa,sieva aizgāja uz Biti un viņi atbildēja,vāciņš nav orģināls,līdz ar to garantijas neesot. Interesanti sanāk,tirgo sūdus un atbildību neuzņemas,tad jau tik pat labi auto detaļas pērkot neorģinālās,arī garantijas nav?Man jau liekas ka uzņēmuman ir jātbild par savu preci ko tirgo!

05.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (2)

h3natymast€r 06.10.2019

PTAC.

P patrisa 19.10.2019

Kur mūsdienās esat redzējuši labas kvalitātes vāciņus? Man ORIĢINĀLAIS apple vāciņš pēc mēneša pārlūza uz pusēm, ņemot telefonu laukā no tā, un tas vispār maksāja 45 euro. Nav kompānijas vaina, bet gan, pirmkārt, jūsu izturēšanās pret vāciņu, kā arī ražotāju kvalitāte. Oriģinālais ne vienmēr ir labāks. Kolēģei ir imitēts oriģinālais no aliexpress par 3 euro, un kalpo ilgāk :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы