www.sudzibas.lv BITE Sliktāks internets, nekā 2001. Gadā

Bite - Sliktāks internets, nekā 2001. Gadā

Esmu klients vairāk, kā 6 gadus un pēdējos mēnešus internetu izmantot nav iespējams. Pat šo sūdzību rakstu caur telefonu, kam ir lmt pieslēgums, jo ar savu ''bezlimita'' internetu, kam patiesībā ir limits, es nevaru ielādēt pat 10 sekunžu video. Rēķins 63eur mēnesī un atteikties no bites pakalpojumiem nevaru, kamēr nav nomaksāta ierīce.. Nenākat uz bite. Katru mēnesi tiek izmesta liela nauda uz pakalpojumu, no kā nav nekādas jēgas. Rīt jāzvana Ptac un jātērē savs laiks, lai tiktu pie kāda risinājuma, jo paši bites darbinieki nekādu risinājumu nevar sniegt. Viss, ko viņi var pateikt, ka ir pārslogots internets un lai pamēģinu restartēt telefonu...

16.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 17.09.2021

Labdien!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam noprecizēt visu nepieciešamo un rast operatīvu risinājuma šajā situācijā.
Jauku dienu!

Комментарии (2)

Nu man ar Bites internetu viss ir kārtībā. Un vienmēr ir bijis kārtībā.

M Max2020 21.09.2021

Varu sūdzības autoram gan piekrist gan nē. Tādēļ ka ir vietas kur es ar savu Bites 4G internetu un telefonu bet normālu kas atbalsta visas 4G frekvences kas arī diezgan ietekmē interneta ātrumu kā arī bāzes stacija kurā ir vai nav aprīkota ar visām šīm frekvencēm. Tātad piemēram Liepājas centrā ar savu telefonu 4G+ tīkla ticiet vai nē esmu dabūjis vakarā ap 18.00 pie 300mbs. Un jā 4G+ tīkla ko var skaidri redzēt mana pievienotajā attēlā bet teikšu jums godīgi kad tas neko nenozīmē jo ir protams vietas kur Bitei ir slikts internets, ļoti noslogots un knapi 5mbs taču ir vietas un tādas man kopš nomainīju telefonu ir daudzas kur ticiet vai nē internets Bites tīklā lido tātad ir pāri 100mbs 4G+ tīkla tātad viss tik slikti arī ar Bites internetu nav bet tīkla pārklājums gan ir diezgan slikts tas pa tiešām ir daudz siltāks nekā LMT un pat Tele2 taču arī ir redzēti gadījumi kur arī LMT un Tele2 ir lēns vai arī ļoti ātrs internets. Piemēram tajā pašā Liepāja Bitei internets un tīkla pārklājums ir vēl ok bet ne tik labs kā Tele2 un LMT taču par LMT esmu dzirdējis kad sūdzas tieši par interneta ātrumu un daži pat brīnās kad man ar Bites 4G tīklu ir tik ātrs internets taču tāda ir tā realitāte un es nemaloju ka arī neiesaku lietot Biti ja vēlies bez problēmām būt sazvanāms ka arī lietot internetu pat laukos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы