www.sudzibas.lv BITE Maldināšana

Bite - šausmīgs serviss, attieksme pret juridiskiem klientiem - Maldināšana

Šausmīga attieksme pret klientiem, kā jau rakstīts citās vietās, anormāli nedraudzīga attieksme, pilnīga nevēlēšanās rast kompromisus. Zinu konkrēti, ka vairākkārt bija zvanījušies no Bites un piedāvājuši TV, bet atteicos, jo apmierināja esošais piedāvājumus, un neizmantoju nemaz viņu piešķirto atlaides kodu. Tajā pašā laikā visu laiku kā juridisks klients maksāju ne super mazas summas, tajā skaitā arī šo pašu Go3 televīziju - rezultātā saņemu ziņu no Julianus Inkasso, ka neesmu apmaksājusi Go3 Bitei - vienkārši šoks, jo zinu, ka atteicos no viņu pakalpojuma. Bites pārstāve saka, ka esmu parakstījusi līgumu, ko zinu, ka parakstījusi neesmu, un lūdzot risināt situāciju un piedāvāt kompromisus, jo galu galā runa te ir pat padsmit eiro, bet gadā tiek samaksāti vairāki simti - Dita vienkārši saka, ka nevar neko risināt. Burvīgi! Neiesaku nevienam!

Un reāli šķiet, ka viņiem tur ir kaut kā apzināta shēma, kā čakarēt tos klientus ar to go3, lai nevar pēc tam atteikties, un vēl piestādīt dubultā kaut ko utt. Piemēram, iepriekš internets negāja vispār, bet atteikties nevarēja, nemaksājot līgumsodu, jo redz go3 paņemts.

Turēties tālāk no šīs nedraudzīgās un ne visai labi smaržojošās kompānijas. :)

Kurš vispār serviss atbild 5 dienu laikā klientam?

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 15.03.2023

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim palīdzēt.
Jauku dienu!

Комментарии (2)

G Gonzo23 14.03.2023

Man ir tet un nekādu problēmu

L Lokidreamsnake 15.03.2023

Nekāds jaunums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы