www.sudzibas.lv BITE Patērētāja maldināšana

Bite - Patērētāja maldināšana

Tiku maldināta par to, ka noslēdzu izdevīgāko līgumu zvanu veikšanai, beigās līguma pievienoti nevajadzīgi pakalpojumi, kā go3 un antivīruss. Un pats interesantākais seko tad kad vēlējos līgumu pārtraukt - izrādās, ka ir jāmaksā līgumssods 320 eur par piemēroto atlaidi.
Esiet visi uzmanīgi ar biti, ļoti viltīgi klientu konsultanti, kas maldina tikai ar mērķi noslēgt līgumu, neizskaidrojot līguma būtību un sekas.

24.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 25.01.2023

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt palīdzēt. Jauku dienu!

T

Комментарии (5)

H Helena S 24.01.2023

Man arī savulaik Bite piedāvāja izdevīgu tarifu kopā ar Go3 komplektā, stastot pa telefonu ka es jebkura laika varešu atslegt Go3 bez soda procentiem. Pec kada laika, Bite paziņoja ka mana tarifa nav, ka tagad ir pilnīgi jauni tarifi. Kad es atbacu uz Bite lai atslegtu to Go3, tad man uzreķinaja 40 eiro paradsaistības, kā atlaide, kas man jākompense pec liguma nosacijumiem.

G Govjzems 24.01.2023

Vienmēr esmu izlasījis līgumus purms parakstu. Ne vienmēr esmu parakstījis, ja mani tas nav apmierinājis. Āmen!

B Burum10 25.01.2023

Ari man piedavaja go3 uz 3menesiem par brivu un tad ja negribesu talak vares atteikties protams es vispar nepiesledzu jo aizgaju atpakal pie sava operatora un tur piesledzu kad gribeju lauzt ligumu tad tikai pateica mistisku summu cik jamaksa un tad jau uz vietas pie bites operatoriem raktiju sudzibu lai dzes manus datus un kad es rakstisu visur sudzibas kur vien iespejams ta ari notika lidz beidzot lauza manu ligumu bez soda procentiem tikai piekabinaja maksat par 1.5 menesiem par go3 ko es vispar neizmantoju rakstat un rakstat seit sudzibas lidz visu varbut vares nokartot LAI JUMS VEICAS

I Imants13 26.01.2023

Diemžēl jāpiekrīt . Esiet uzmanīgi ar Biti, ļoti viltīgi klientu konsultanti, kas maldina tikai ar mērķi noslēgt līgumu, neizskaidrojot līguma būtību un sekas. Zvanīju ar pretenzijām. Prasa sūtīt iesniegumu.

J Juze 30.01.2023

Man tieši tas pats. Es saku, atslēdziet man šodien šo pakalpojumu - maļ tikai savu - jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties... bla, bla , bla. Es saku - nu atslēdziet taču, pa telefonu nevar.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы