www.sudzibas.lv BITE Maldināšana un krāpšana

Bite - Maldināšana un krāpšana

Es ilgu laiku naivi ticēju šai negodīgajai organizācijai. Es gribu jūs brīdināt, ka maršrutētājs, kas darbosies ar internetu (ļoti lēns) , pieder jums saskaņā ar līgumu un atteikuma gadījumā jums būs jāmaksā tā izmaksas. Neņemiet otru telefonu par 1€ ar viņu nosacījumiem un atteikuma (tarifu maiņa) būs jāmaksā "pilna Cena". Iesaku apiet garam.

13.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (4)

A Antra Antra 08.02.2022
Mistiskas summas

Slikta telekompānija,lai pārietu pilngadīgs cilvēks no vecāku pieslēguma uz savu jāmaksā mistiskas summas tagad.Esmu šokā un loti neapmierināta ar tādu kompāniju,neskatoties uz ilgadēju sadarbību!

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

O OskarsN 28.02.2022
Krāpšana

Nožēlojami. Uz Latvijas iedzīvotājiem šai kompānijai ir pilnīgi nospļauties - pensionāriem piespriež bez brīdinājuma tarifa plānus, bet kautkādiem ukraiņiem šie dāvina bezmaksas bezlimita sarunas un sms.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы