www.sudzibas.lv BITE Ļoti slikts internets, nu ļoti! Ļoti apdomājiet pirms ņemat bites mājās interneta pieslēgumu!!!

Bite - Ļoti slikts internets, nu ļoti! Ļoti apdomājiet pirms ņemat bites mājās interneta pieslēgumu!!!

Šodien es vairs neizturēju! Gribu brīdināt cilvēkus, neticiet bites saldajiem operatoru meliem par bites "superīgo"mājas internetu. Viņš ir vienkārši drausmīgs! (maigi sakot)
un nav runa par laukiem, kur vispār nevaru iedomāties kā būtu, runa ir par Rīgu.
Internets lago, raustās, vienkārši mēdz pazust un zvanot, un sūdzoties tāpat nenonākam pie nekāda risinājuma! Neiesaku nekad nevienam bites internetu! Pirms domājat pieteikties pie bites, padomājat vismaz 10 reizes vai gribat bojāt savus nervus. Labāk tad noteikti internetu izvēlēties no citiem telekomunikāciju kantoriem!

05.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 06.12.2021

Sveiki!
Ļoti žēl par Jūsu nepatīkamo pieredzi. Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam nekavējoties atrisināt problēmu. Jauku dienu!

M

Комментарии (5)

I inaida 06.12.2021

Laukos ar BITI viss OK.

G Gii 06.12.2021

Varu tikai piekrist, Rīgā, Juglā, tieši pie Brīvības gatves internets ir tik sūdīgs, ka regulāri, ja kaut ko gribam redzēt TV, tad slēdzam iekšām Mobilajā telefonā LMT hotspot un kvalitāte uzreiz ir ideāla. Diemžēl ir līgums uz 2 gadiem. Jānociešās un jāpārtrauc. Maksā pilnīgi pa tukšo- par pakalpojumu ,kuru tik pat kā neizmanto, jo tas nav izmantojams.

Crystal Mayden 06.12.2021

Es arī nevaru sagaidīt kad varēs lauzt līgumu ar viņiem. Riebjas pilnīgi.

S Saulīte 06.12.2021

Olaines pagastā Bites internets normāls ir līdz plkst 18:00 apmēram. Pēc tam viss... raustās , neko nevar paskatīties. Riebjas.
Rīgā , Grīziņkalns tas pats. Kā vakars... tā sākas problēmas. Bieži arī pa dienu bremzē.

G Govjzems 17.12.2021

Pirms kādiem desmit gadiem mani Bite ļoti apmierināja. Kādus 3 gadus atpakaļ internets sāka gļučīt pat Rīgas centrā. Man bija iphone 8, kas tajā laikā bija pēdējais vai pirmspēdējais modelis. Operators pateica, ka man vecs telefons, tāpēc tā notiek. Man acis palika izbolītas kā teļam. Nopirku Zz atjaunošanas karti un čoms iedeva lmt sim karti, nedēļu abas testēju- sapratu, ka Bite vairs netur līdz. Izvēlējos Tele 2 pieslēgumu, jo man tas labāk patika. Pieslēdzu arī internetu mājai un Go 3. Esmu apmierināts uz visiem 100

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы