www.sudzibas.lv BITE Vienpusējs līgums visi klienti tiek ignorēti

Bite Latvija - Vienpusējs līgums visi klienti tiek ignorēti

Zvanot uz informatīvo nr. Stāsta par bezlimita internetu, bet lasot līgumu ietverti ierobežojumi, Gpl, godīgas lietošanas politika, kur nav skaidri un saprotami nodefinēts, cik tad liels ir, bezlimita, interneta apjoms, pie kura interneta ātrums, var tik samzināts, vai, pārtraukts,.

Bite kā operators vienpusēji uzspiež saviem klientiem parakstīt vienpusēju līgumu, kas ir savās interesēs, šādu un līdzīgu kompāniju, piedāvājumus, ieteiktu boikotēt un nemaksāt par šādiem servisiem.

Līgums ir divu pušu vienošanās, bet tur ar biti nav iespējams vienoties, vienpusēji standartizēti līgumi, kas sarakstīti kompānijas interesēs, visi klienti tiek ignorēti.

Potenciālajiem bites klientiem ieteikti iet ar līkumu šai kompānijai.

30.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

Good Intentions 30.07.2021

Nevienam neiesaku BITI. Es sen atpakaļ biju klients un uzmācās gandrīz kā odi, mistiskas dāvanas par velti tikai līgums japaraksta utml.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы