LV RU
www.sudzibas.lv BITE Klientu maldināšana

Bite Latvija SIA - Klientu maldināšana

Augusta sākumā nolēmu aiziet no Bites, pirmkārt rēķinu summa katru mēnesi sāka pieaugt, sakaru kvalitāte kļuva zemāka, un pārāk uzbāzīgie telemārketinga darbinieki, kuru nepartrauktie zvani un sms pielika visam punktu... Pēdēja saruna ar darbinieci, kura uzstājīgi mēģināja iesmērēt bezlimitu ar 40% atlaidi ja es viņiem atvedīšu 4 jaunus klientus, uz manu atbildi meklēt klientus ir viņu darbs sadusmojas, sāka mani aizvainot, lai iemācos skaitīt skaitīt, kadu ekonomiju palaižu garām un ka par tādu milzīgu atlaidi viņa atvestu uz biti visus savus draugus un radus. Pēc tam saruna aizgāja cenu salīdzinājumā ar citām kompanījām, bite pati lētākā un labāka utt, tad tika izteikts piedāvājums 20% atlaide bet jāpieņem minūtes laikā, protams mani neinteresēja nekādas viņu atlaides jo konkurentu kompanija izteica piedāvājumu 9 euro bezlimitam, gan netam gan sarunam plus 5gb eiropa... Visu sarunu uzturēju, tikai, lai saprastu cik nekaunīgi un zemiski var būt bites darbinieki, pret saviem klientiem. Mēnesi pēc aiziešanas (šodien) atnāca pilns rēķins no bites nepilni 20 euro, salona darbiniece atbildēja viss pareizi jūs lietojāt mūsu pakalpojumus augustā 5 dienas, viņiem neesot sistēmas, kura rēķinot summu dienās, tādēļ jāmaksā pilns rēķins, jo es radīju bitei zaudējumus aizejot no viņiem, tādēļ pilns rēķins, par 5 dienu lietošanu. Kāpēc nepilni 20 euro nevis 25 kas, bija mēneša maksa, izpētot patērētāju aizsardzības likumu, rakstīts ja summa nepārsniedz 20 euro, patērētāju likums nedarbojas... Lūk draudzīga bite, kura noplēsis no tevis pat tad, ja neesi viņu klients, kauns...

Ku

Комментарии (1)

aivars zablackis 12.02.2020

Tagad bite vispār bezkaunīga palikusi, viņi liek pārmaksāt par veselelu 1.2 mēnesi, kaut gan viņu sim karte jau sen ir bloķēta un tu esi pārgājis uz tele2 kuriem ir augstāka pakalpojuma kvalitāte... ! Viņi kā 90 - gadu aprobežoti reketieri atsaucās uz kaut kādiem tupiem tehniskiem argumentiem, un liek maksāt dubultus rēķinus par pakalpojumiem, kurus nav sniegUši!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы