www.sudzibas.lv BITE Krāpšana/negodprātīga prakse

Bite - Krāpšana/negodprātīga prakse

Uzņēmums SIA "bite Latvija" izveido saviem klientiem īpašus, individuālus, bet neizdevīgus tarifu plānus. Tarifu plāni ko esmu pat apskatījis un man pašam izradījās ka tāds ir īstenībā neeksistē, jo salīdzinot divus numurus piedāvātie tarifi atšķīrās un ja nomaina šo "īpašo" tarifu uz vienu no parastajiem tad pēkšņi šis bŗīnum tarifs pazūd.

06.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 08.04.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

Дополнено lietotajavardss 26.04.2024

Sazinoties ar Bite pārstāvi noskaidrojās, ka tā ir normāla prakse šajā uzņēmumā pacelt veco tarifu summas tuvu jauno, daudzkārš izdecīgāku tarifu summai. Un neinformēt klientus par izdevīgāko tarifu, bet ļaut maksāt praktiski to pašu summu, bet saņemt stipri mazāk.

Комментарии (2)

L lietotajavardss 06.04.2024

s

L lietotajavardss 26.04.2024

Sazinoties ar šo pārstāvi arī informēja, ka lētākus tarifus nevar klienti paši mājaslapā uzlikt.
Lai maldinātu klientu par viņa iespējām lētākie tarifi tiek slēpti, bet ja vēlies lētāku ir jāzvana Bitei un jālūdz kādas ir lētākas opcijas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы