LV RU
www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, naudas izspiešana

BITE - Krāpšana, naudas izspiešana

Radās liels šoks. No bites atteicos oktobra beigās, 4 novembrī uzsāku lietot lmt.
Bite atsūta rēķinu par novembri 29.90 eiro!
Kā var likt maksāt par to ko neesi sniedzis. Kāpēc man ir jāmaksā, ja tā jau kvalitāte bija slikta, un šis bija iemesls aiziešanai. Esiet uzmanīgi.
Katrā ziņā došos uz patērētāju biedrību, plus iesniedzu attiecīgajai instancei bites līgumu, kurā tika konstatēti pārkāpumi.
Pirms iesaistīties ar bites pakalpojumiem, padomājiet divreiz

09.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bite Latvija Ответ от представителя 10.02.2020

Sveiki!
Pēc līguma noteikumiem rēķins tiek aprēķināts pilnā apjomā 1. datumā katru mēnesi. Lai noprecizētu visu nepieciešamo, lūdzu, atsūtiet savus datus un situācijas aprakstu uz [email protected] Paldies!

Комментарии (12)

Tu Turkey901 09.02.2020

Kas Jums par tādu pieslēgumu, kuram bāzes cena ir 30 Eiro mēnesī?!

Līga Isa 09.02.2020

Vot, katei mēnesi man nāca klāt vēl pa 3eiro. Tāpēc arī šis pielika punktu, pārtraukt attiecības ar biti. Mistiski rēķini

Tu Turkey901 09.02.2020

Rēķinam klāt nāk atšifrējums/ detalizēts aprēķins, uzskaitījums un paskaidrojums, kas tur var būt mistisks?!

Ot Otis 10.02.2020

3 eiro? Gan jau nemaz nepacenties atslēgt tās apdrošināšanas, antivīrusus un citus šmē-šmē.. par to gan Bite brīdina, un minētās izmaiņas viegli veicas manabite profilā.

Līga Isa 10.02.2020

Atkārtoju vēlreiz. Pirms rakstīju sūdzību, visu paskatījos. Pārlasīju līgumu. Paskatījos visus rēķinus. Neesmu jau pilnīgi stulba, lai nepamatoti kaut ko rakstītu. Un kā arī minēju, iesniedzu šo izskatīšanai kur tika konstatēti pārkāpumi ko bites puses. Šeit ierakstīju lai arī citi šādi neiekristu

Me Mego izmeklētājs 09.02.2020

Ja pargajāt 4 novembri tad lasiet līgumu - maksajat par pilnu mēnesi tas ka pieteicat 30 oktobri neko nemaina iesnieguma izskatīsanas laikā sakas jauns atkaites mēnesis

Līga Isa 09.02.2020

Bet pēc loģikas kā var pieprasīt pilnu maksu? Kad slēdzu līgumu nebija šādi nosacījumi. Līguma ir ieviests šis punkts no jauna. Tātad mani vajadzēja brīdināt vai ne tā? Es katru dienu neizsekoju jaunumus līgumā ?

Ed Edgars 09.02.2020

Kaa bija 10 gadus atpakalj slikti sakari - taa arii tagad. Vinjiem tiikla paarklaajums tikai uz papiira,realitaatee- ljoti slikts aarpus pilseetas.Piesleedzos,palietoju 1 nedeelju un paargaaju uz LMT. Jaa,daargaak, BET - es varu normaali runaat !

Jo JolantaJjjjjjj 09.02.2020

Man arī pēkšņi vienmēr zvanītais Nr.uz Igauniju bija bezmaksas..bet vienu dienu palika maksas! Par sarunu piedzina 13 eur! Un pēc sarunas ar Biti arī pārējiem Bites abonentiem šo Nr uzlika kā maksas! Un tikai 1 atruna-ka ras ir maksas nr. un Igaunija vainiga- kautko izmanijusi pēkšņi 25 janvārī;))))) igaunijas abonements pie sava operatora arii versaas ar šo lietu un operators nezinaja kapec Bite liek maksāt jo tas Nr.veselu gadu nav neko mainaijis-pensionārs ar parastu pieslēgumu. Krāpēji! Tele 2 aizgāju un viņi šo Nr.pārbaudīja un arī apstiprināja ka tas ir parasts nr.! Un vispār man pienācās uz ES bezmaksas zvani...vet izrādās ka sistēmā kautkas nojuka hn Bite negrib atzīt savu kļūdu! Arī es sniegšu Patērētājos jo pierādījumi man ir! Zvanot uz to paša operatora citism nr.Igaunijā man zvani ir pa velti ...bet lai no sevis noņemtu atbildību un nevēlēšanos risināt šo lietu-viani vnk.to nr.pārveido kā maksas. Krāpēji!

Bite Latvija Ответ от представителя 18.02.2020

Sveiki! Varat, lūdzu, sazināties ar mums rakstot uz mūsu info epastu - [email protected]
Palīdzēsim tikt skaidrībā un visu sakārtot!

Bite Latvija Ответ от представителя 18.02.2020

info @bite.lv (bez atstarpes aiz info)

BondsBonds 09.02.2020

Paskaties līgumu un pārstāj tēlot upuri. #Gaišu nākotni

Līga Isa 10.02.2020

Tev viedokli kāds jautāja. Nerakstītu sūdzību ja nebūtu parlasijusi savu līgumu #gaišu nākotni 888 komentāri ?????????

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы