LV RU
www.sudzibas.lv BITE Krāpšana, līgums bez paraksta un vel summas bez iemesla

BITE - Krāpšana, līgums bez paraksta un vel summas bez iemesla

Pieteicos bitei jaunu numuru zinu ka ir tarifs pa 11,50 zvani un izsinas un internets bezlimita pa Latviju bez maksas! Man pasaka ka tāda nav un sak piedāvat kadus xboxus vai pulksteņus teicu ka man to nevajag gribu vienkarsi numur ar tadu tarifu Saka ka tada tarifa nav un ir iespējams tikai ja ņem ierīces es teicu ka iešu tad uz tele2 pēc laika pasaka tomēr ir tāda tarifs bet pieslēdz ko tādu ka nak lieli rēķini sakuma 16 tad jau 20 par internetu lai gan līguma ir neierobežots bet pats Sergejs Dubrovskis pat līgumu nav parakstījis un atdevis man vienkarsi lielisks serviss! Neiesaku nevienam murgs kas uzpelņas uz cilvēku neapdomību un cerību uz labu servisu pelna bonusus pieprasot tarifu mainas un sakot ka bus letāk lai gan ir dārgāk meli un apmāns un tad vel zvanās un kaut ko piedāvā

16.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bite Latvija Ответ от представителя 17.02.2020

Sveiki!
Lai noprecizētu situāciju un sniegt detalizētu skaidrojumu, lūdzu, sazinaties ar mums rakstot uz [email protected] - ar situācijas aprakstu un personu apliecinošiem datiem. Paldies!

Комментарии (5)

Me Mego izmeklētājs 16.02.2020

Man ir šis tarifs un nav nekada neierobežota interneta

Bezlimita internets ir tikai LMT un Tele 2!

BondsBonds 16.02.2020

Turpini sapņot.

Jake Robert 16.02.2020

Man Tele 2 par 11.99 ir 15 GB internets.

Ad adrisvas 21.02.2020

Nu ar tiem Bite diletantiem nekad nav skaidrs kas un kā. Pieliks rēķinam 20€ un ej tērē savu laiku skaidrojoties un viņi cer kamēr tev apniks iet uz riņķi. Mārketings tur vispār ir debloīdu savienība.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы