LV RU
www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

BITE - Krāpšana

Cilvēku maldināšana!
Ejot uz salonu ar velmi pēc interneta mums piedāvāja pārnēsājamo kastīti. Ļāva nedēļu izmēģināt un ja kaut kas neapmierina var nest atpakaļ. Un jāsamaksā būs aptuveni+ / - 2€
internets iztērējās jau pēc 3 dienām. Nesot atpakaļ internetu. Saņēmām atbildi. Ja gribat lauzt līgumu jums jāsamaksā 50€ sviests kaut kāds. Par to mums neko neteica. Sanākt tā ka mēnesī mums tagad jāmaksā 10€ un internets pietiks 3 dienām. Tas nav normāli. Es labāk samaksāšu tos 50€ un tikšu vaļa no biite pāriešu uz citu kompāniju. Kur ir normāli darbinieki un visu kārtīgi pastāsta.

24.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

O Otis 24.10.2019

''Es labāk samaksāšu tos 50€ un tikšu vaļa no BiITE'' . Tad sanāk, ka problēmu atrisināji, un mums saprast ,ka sūdzība ir lieka? (hihihi)

L Lailailai 24.10.2019

Neticu. Kad mēģināju savai mājai internetu, bija arī BITE rūteris. Pēc 4 dienām neko papildus maksāt nevajadzēja. Vispār neko maksāt nevajadzēja. Mēs te nezinam kādu līgumu un uz ko parakstīji, tāpēc tava informācija ir mazticama.

C CilvēksParastais1 24.10.2019

''Nesot atpakaļ internetu'' - vien parāda sūdzības iesniedzēja zināšanas par tehniku, nav jābrīnās, ka pēc tam neapmierina līgumā atrunātais datu apjoms, jo, kas tas tāds ir, nav ne mazākās saprašanas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы