www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Neiesaku šo uzņēmumu, klientu apkalpošana uz kvalitāte sakariem slikta, klientu apkalpošana zemākā līmenī, un notiek klientu krāpšana.
Palielinot Cenas netiks sūtīta informācija ne uz epastu ne sms, izrādās ka pēc viņu uzskatiem ir obligāti jāizmanto portāls mana. Bite un jāmeklē tur informācija, rēķinus un savas reklāmās sūta visur, bet cenu pieaugumu pa kluso slēpj. Un ja klients nepaspēj iepazīsties ar izmaiņām, viņi automātiski pagarina līgumu, un ja grib atteikties sakarā ar cenu maiņu, pieprasa līgumsodu.

10.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (2)

J Jureta 10.05.2024

Tieši tā notiek. Man, piem., senām klientam, apgalvoja, ka info par tarifu palielināšanu esot sūtījuši uz e-pastu, kas sen vairs nepastāv un kaut visur līgumā, grozījumos ir norādīta aktuālā e-pasta adrese. To neeksistējošo adresi viņi ilgi meklēja, izraka un beigās vēl pateica, ka tā ir viņu galīgā atbilde. Mānīšanās pēc pilnas programmas.
Bitei klienti ir tieši NEKAS. Tāpēc arī nomainīju operatoru, un tagad maksāju 2x mazāk.

A Andrejsx 10.05.2024

Tai melīgajai kompānijai ticēt nevar jau sen.
https://nra.lv/latvija/222623-ptac-izbeidzis-lietu-pret-biti.htm
Kā mūžīgie laiki beidzās, tā pārgāju uz LMT.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы