www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Periodiski, parādās mistiski rēķini, summas lielas. Kaut kādi abonementi vairāki, kur nekur nebiju pieslēgusi. Zvanīju, braucu, lai atslēdz, man paziņo pēc piecām dienām tik sāk strādāt atteikums, vai nav murgs, man vēl jāmaksā krāpniekiem veselu nedēļu.

27.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 28.04.2022

Labrīt!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

Комментарии (2)

B bardaks100 27.04.2022

Piekrītu 100%! Un iesaku visiem apskatīt no kādiem mistiskiem abonentiem sastāv jūsu rēķins. Es atslēdzu 3 mistiskus pakalpojumus! Piem. biju maksājusi par ekrāna apdrošināšanu telefonam, kuram jau ir kādi 5 gadi! Reāli šiem viņu “pakalpojumiem” nav termiņa, ja neseko līdzi, tad tik maksā! Un atslēdzot tā pat vēl mēnesi jāmaksā! Drausmīgs kantoris, aizgāju no šī operatora un nekad vairs neatgriezīšos.

Z Zita 22.05.2022

Man ir tieši šāda pati sūdzība! Bite sākusi negodīgu biznesu. Man gan pa telefonu pie telefona iegàdes, gan arī trijās sms tika sūtīti kodi par bezmaksas Go3 uz 6 mèn. Bet saņēmu rēķinu par pilnu programmu. Sazinoties ar Biti, saņēmu atbildi pēc nedēļas, ka mans jautājums ir izskatīts un kas tur un kā tur, bet par brīvu nekas man nepienākas. Tā lūk! Sāku jau skatīties cita operātora viezienā… :(

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы