www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Telefona sarunā bija norunāts pieslēgt vienu tarifu, bet beigās pieslēdza citu. Solīja ka 5 darba dienu laikā visu atrisinās, bet beigās nezvanīja vairāk par 7 darba dienām. Pazvanīju pats paziņoja, ka pieslēdza to tarifu kuru piedāvāja no paša sākuma bet par iepriekšējo mēnesi ir jāmaksā pilnā summa par to tarifu kuru es neprasīju man pieslēgt. Bija teikuši ka klausīsies sarunu un visu izlabos bet rezultātā ir jāmaksā par to ko neprasīju. Nav jau liela nauda, bet nav arī pirmā reize kad ir tāda pieredze. Paskaidrojums no viņu puses bija ka es nepazvaniju uzreiz kaut arī es zvanīju tieši tik tikko saņemot rēķinu.

21.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

Good Intentions 22.07.2021

Nekas jauns. Parasti šāda satura sarunas es ierakstu - protams brīdinot.

Nebiju iedomājies to izdarīt, diemžēl. Kad zvaniju uzzināt kāpēc tā, man solijās, ka kalusīsies iepriekšejo sarunu un ja tiešām es teicu ka lai pieslēdz lētāku tarifu tad tas cilvēks tiks sodīts un nebūs jāparmaksā. Bet pēc 7ņam darba dienām viņi mainija savas domas👍🏻

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы