www.sudzibas.lv BITE Klients pēdējā vietā

РешеноBite - Klients pēdējā vietā

Esot klients “Bite” jau vismaz 10 gadu, man zvanīja no tele2 klientu apkalpošanas centra un piedāvāja pārnākt pie viņiem un maksāt par 50% mazāk, nekā pie essošā operatora “bite”!
Zvanot bitei un jautājot, kā var tā būt, ka cits operators man piedāvā tādu atlaidi? Uz ko viņi man atbildēja, ka varot 1-2€ atlaidi piešķirt, smiekli nāca tajā brīdī.
Vienalga vai esi klients mēnesi vai vairākus gadus, maksā visu laikā, atbalsti viņu uzņēmumu, bet tāpat klients pie viņiem ir pēdējā vietā.
Nemaz nerunājot par internetu, zonu kura galvaspilsētā nav!

04.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Ramirezzz 04.07.2022

Situācija atrisinājās, piezvanīja “Bite” un piedāvaja tik pat interesantu piedāvājumu.

R

Комментарии (3)

Good Intentions 04.07.2022

Ikviens cits operators piedāvās izdevīgāk. Ja būsiet klients, kādā citā, tad līdzīgi būs, ja vienīgi nepieteiksieties pārejai uz citu kompāniju, tad labāku piedāvājumu izteiks, lai nezaudētu, bet ne fakts. Ja jūs maksājat santīmus, tad firmai nav no svara klients mēnesi vai gadu, tā tas ir. Man vispar šitie izteicieni klients vairākus gadus un tagad kaut kas firmai jādod pec tava zvana liekās īpaši smieklīgi - rekur ir 2 euro atlaide uz summu ko maksā adekvāta atlaide. Jums tā ir nauda, bet firmai vien tāds piliens upē ir. Ko jūs atbalstat? Jūs dabūjat pakalpojumu. Jebkurā gadijumā jūsu vietā parietu uz T2.

S Suitfree 04.07.2022

nezinu kapec citi ta nedara, zvaniet bite un sakiet to pasu jo jus pa gaisu isteniba maksaiet

G Govjzems 04.07.2022

Tur nav ko raudāt- ej pie izdevīgāka operatora, un viss!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы