www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss, neskaidra informācija par līguma noteikumiem, atteikšanos no pakalpojumiem

Bite, GO3 televīzija - Slikts serviss, neskaidra informācija par līguma noteikumiem, atteikšanos no pakalpojumiem

Pārdomājiet rūpīgi savu lēmumu, pieslēdzot Bites Go3 Televīziju, jo attiekties no pakalpojuma ir sarežģīti un laikietilpīgi. Diemžēl arī klientu atbalsta personāls ir diezgan nelaipns, nesniedz skaidrus norādījumus un atbildes, kā attiekties no šī pakalpojuma. Vairākkārt zvanot uz norādīto tālruni, katru reizi tiek saņemta atšķirīga informācija par to, kā rīkoties šādā situācijā, kad tomēr izlemts pārtraukt sadarbību. Jāatzīmē arī tas, ka pieteikties pakalpojumam ir ļoti vienkārši, un tas neprasa daudz laika un pūļu. Šāda politika šķiet negodīga pret klientu, kā arī personāla attieksme ir visnotaļ neprofesionāla. Pēc šādas pieredzes noteikti neiesaku izvēlēties go3 televīziju.

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 22.02.2021

Sveiki!
Aicinām sazināties ar mums, rakstot ziņu uz [email protected]
Mūsu kolēģi palīdzēs tikt skaidrība ar Jūsu pakalpojuma līgumu un visus nokārtos!
Paldies!

M

Комментарии (3)

O Oskars Ğēğeris 19.03.2021

Reklāma laba, ka nākamās paaudzes TV, bet nu pastāstīšu kā ir! Nu vnk es maksāju regulāri rēķinus, visu kā vajag! Tad nu lūdzu, ar GO3 ir problēmas, gan savienojoties ar internetu, bieži kārās pārraides, tiešraides, un pat filmas ko itkā var noskatīties! Reāli ja filma iet 1h20min, tad to ar visu raustīšanās labākajā gadījumā var noskatīties 2h30min! Un protams atteikšos no GO3, pārejot uz Shortcut kas ir 100 reizes labāks!

J Jano 27.09.2021

Ha, tieši tas pats bija. Trīs mēnešus cīnījos lai atslēgtu šo pakalpojumu. Zvanīju, gāju uz vietas utt. Ar lielām mokām, beidzot tomēr man atslēdza man to pakalpojumu.

B Baiba Sikle 02.12.2021

Go3
Esmu loti neapmierinata,man ir pieslegts go3,un rekins nak kopa ar tele2 rekinu,maksaju katru menesi bez aizkersanas.Sodien gribeju ieiet go3 noskaities lidz galam filmu ko vakar nenoskatijos.Bet man prasa abonesanu,par ko es nezinu,jo man tacu ir go3 pakalpojums,prekskam man to abonesanu?Un tai pasa laika caur manu profilu skatas sava ierice go3 mans viirs,un viram neko neprasa,skaties ko gribi.ka tas var but?Zvaniju uz tele2,vini ari neko cik sapratu nevar lidzet,ieteica lai es izlogojoties no profila un ieeju no jauna,nu labi,es ta izdariju.Nu iegaju no jauna,visu akekseju kas prasits,itka viss labi.Un tad man atnak no bankas pazinojums ka es esot abonejusi go3 uz menesi,un no konta vel papildus aizripoja 9,99 eur.Nu tas ir normali vispar?Rakstiju go3 lai atgriez manu naudu,proams ka abildeja go3 neko neagriezot utt...Ka tur esot tadi noteikumi,ko registrejoties jus esat visam piekritis utt...,nu protams ka tur visam japiekrit,savadak jau nemaz nav iespejams tur pieregistreties.Nu luk ta,seciniet pasi...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы