www.sudzibas.lv BITE GO3 papildus līgums

Bite - GO3 papildus līgums

Bija vēlme pāriet uz BITE. Aizpildīju pieteikumu, atzvanīja BITES operatora pastāstīja par pakalpojumiem un GO3 televīziju. Kurjers atveda līgumu. Pēc pāris dienām TELE2 piedāvāja palikt pie viņiem un es paliku pie TELE2. Būtu normāli, ja pāreja pie BITE nenotiek visi līgumi tiek lauzti. Bet nē. Izrādās, ka līgums par GO3 televīziju paliek. Operators nebrīdināja, ka no Go3 televīzijas ir jāatsākas 14 dienu laikā, ja nenotiek pāreja pie bites un šīs pakalpojums nav vajadzīgs. Šobrīd man būs jāmaksā līgumsods par to televīziju kuru es neizmantoju un netaisos izmantot nākotnē. Protams esmu pats vainīgs, jo ir pašam jādomā par visām niansēm ka var izvērsties līguma parakstīšana. Bet tas arī parada operatora Bite attieksmi pret saviem klientiem, jo operatori noklusē šādas svarīgas lietas (noklusēšana=mēli). Es neieteicu cilvēkiem piekrist uz "izdevīgiem" piedāvājumiem no operatora - iekārtas (var atrast daudz zemākas cenu salīdzināšanas portālos), televīzija u.c. un ņemt tikai nepieciešamus balss un interneta sakarus (bez antivīrusiem u.c pakalpojumiem). Ja ir nepieciešama televīzija, tad ir citi veidi ka to skatīties.
Interesants fakts, ka Go3 televīzija ir bijušais VIASAT, kurš slavens ar saviem līgumiem uz 2 gadiem. Acīmredzams, VIASAT līgumu prakse tagad izplatās arī mobiliem operatoriem saistībā uz GO3 televīziju. Ka pozitīvu pusi varu teikt, esmu BITES klients no 2010. gada un man nebija problēmu.

30.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 01.12.2021

Labrīt!
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam atrisināt problēmu. Jauku dienu!

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы