www.sudzibas.lv BITE Bojats telefons

Bite - Bojats telefons

Nopirkām telefonu Samsung Galaxy J3 ar kurjera piegādi, pec divām nedēļām telefonam pazudusi skaņa. Pec sarunas ar BITES zvanu operatoru bija ieteikts vērsties bites salona lai nodot uz servisu. Tuvākais mums BITES salons atrodas Līvānos, bet pagaidu telefons viņiem neesot, jābrauc uz Daugavpili. Tātad sanāk, ka uz svētkiem būs jāsēž bez telefona. Izlēmām atteikties no telefona vispār, uz ko saņemam atbildi ka to var izdarīt tika galvenā ofisa Rīgā. Nākamajā diena aizbraucu uz Rīgu, atvedu viņiem telefonu atpakaļ. Telefonu pirka Tēvs, bet atvedu es (dēls). Tie saka ka pirmkārt jābūt pircējā parakstam un otrkārt pat viņš nevar atgriezt jo telefonam ir tehniskais defekts ( pazudusi skāņā) un jānes tomēr uz salonu. Ar šādu rīcību BITES darbinieki pārkāpj Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. un 12. pantu.
Tajā paša laika uz manam acim, cits cilvēks atnesa nodot telefonu un cits darbinieks pieņēma to bez kādu jautājumu, pat neprasot nekādu parakstu vai identifikācijas dokumentu... uz manu jautājumu kas te notiek, kāpēc man pieprasāt parakstu, bet otram ne, man atbildēja, ka to nevar apgalvot un ka viņa (BITES darbiniece kura ar mani aprunājas) esot tāds cilvēks.
Rakstu Pieteikuma atteikumu lai atteikties no telefona
Jo patērētajam ir tiesības atgriezt preci 14 darba dienu laika nenoradot iemeslu. Bet tikai gadījumā ja pirkāt ar kurjera piegādi.
Kad vajag iesmērēt bojātu su..u, viņi pat uz mājam atvedis, bet kad rodas problēmas un gribi likuma paredzētā kartībā atgriezt šo s…du, tad viņi tikai atrunājas un dzena tevi pa visu Latviju un melo ka nevar atgriezt, jo atgriezt var un to nosaka likums.
Nevienam neiesaku šo BiTe kantori, izskatās ka nopietni cilvēki bet serviss pilnīgi draņķīgs...

Комментарии (1)

H hartg 27.12.2016

Bite vispār apjāj cilvēkus! Jo īpaši ar savu internetu kurš ir ātrs, bet ļoti ierobežots! Epastu un ziņas var tik paskatīties

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы