LV RU
www.sudzibas.lv BITE Bite telemārketings

BITE - Bite telemārketings

Tātad vēlos izteikties par Bite telemārketingu, kad zvana klientiem un piedāvā it kā super izdevīgu piedāvājumu "tieši Jums" un "tikai tāpēc, ka esat mūsu uzticamais klients". Piedāvā it kā par brīvu datoru un rūteri utt. Tikai jāparaksta līgums uz 4 gadiem! Paskaitīju un kopā nesanāk ne par brīvu, ne izdevīgi, ne kā. Rodas iespaids, ka vienīgais mērķis tai akcijai ir "piesiet" klientu uz ilgstošu laika periodu. Neuzķerieties!

K

Комментарии (12)

R rubinstein 22.09.2017

Par brīvu ir tikai siers peļu slazdā. Pats biju uzķēries uz tādu pašu "izdevīgo" piedāvājumu ar planšetdatoru un bezlimita internetu. Novembrī par to veikšu pēdējo maksājumu, bet, pats interesantākais ir tas, ka man vēl nav beidzies līgums šim piedāvājumam, kad viņi man zvanīja un piedāvāja to pašu ko Jums. Galvenais jau ir piesiet klientu ilgtermiņa līgumam.

D Dontkillmyvibe 22.09.2017

Kas tieši tur neizdevīgs? Man piedāvāja planšeti. Paņēmu. Planšete + internets man izmaksā par 3eur mazāk kā iepriekš internets viens pats.

TasEsLV 25.09.2017

To sauc par lock-in mārketinga metodi. Cilvēki iet prom no operatoriem kad viss ir nomaksāts, bet viņi tev dod jaunus un jaunus izdevīgus nosacijumus uz vairāk gadiem ,lai tev vienmēr būtu kautkas nesamaksāts un tu nekad nevarētu aiziet prom.

R rubinstein 25.09.2017

neizdevīgi ir tas, ka tu tiec piesaistīts vienam operatoram uz vairākiem gadiem

E E.K. 22.10.2017

Un cik maksā ja Tu vēlies pārtraukt tādu līgumu?

S Stage Set 28.09.2017
Slikts serviss

Ogres bites apkalpošanas centrā jāgaida 20 minūtes, līdz apkalpošanai, jo apkalpo vienu cilvēku. Blakus stāv otra darbiniece un kārto papīrus. Vai primārais nav apkalpot klientu?

Оккупант 22.10.2017

теперь 4 года вас будут обхаживать. требуйте шёлковое бельё и мелодичную калыбельную. уруруруруруууууу

D Damir 16.12.2017

Именно! Если просто посчитать, то сразу становится ясно, что конкретная обдераловка. Темболее на 4 года, это вообще кбдц.
Люди вроде в школах учились и их обучали считать, простой математике, но сложить не сложные цифры, даже на калькуляторе, не все умеют. Потому и покупают у операторов телефоны и соглашаются на разные "акции".
В 90-тых это называлось "развести лоха", теперь - "акция".

S Sergej Kolesnikov 03.04.2018
Neko nevar izdarit

Man viss ir apmaksats nevaru ne zvanit ne rakstit, bite ir parastais fufels

N Normunds Zvejnieks 20.06.2018
jo veikals nestārda katru dienu

man nepatik bite nestarda katru dienu tapat banknote

A adrisvas 21.02.2020

Brīdiniet savus vecākus un vecvecākus, nekad nepiekrīties Bites telemārketinga piedāvājumiem. Viņi kā reiz ķer uz muļķa tos kurus viegli apmānīt. Tā kompānija kļuvisi par absolūtu 90 gadu stila biznesa stila SIA. Lasiet līgumus ļoti uzmanīgi un it īpaši ar maziem burtiem drukātos. Tāda ir viņu šodienas "jaunā biznesa stratēģija" un mārketinga speciālisti :)))

Saivii 21.02.2020

Fuj! Labi,ka turos pie sava Tele2, nekad taa Bite nav patikusi un citiem nekad neiesaku!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы