www.sudzibas.lv BITE BITE iekasē maksājumu par Carefizz pakalpojumu

Bite - BITE iekasē maksājumu par Carefizz pakalpojumu

27.07.22 saņēmu sms no bites par pakalpojuma carefizz iknedēļas maksu 3.2 €! Šādu pakalpojuma neesmu ne pieslēgusi, ne apstiprinājusi, ne autentificējusi! Zvanu bite, uz ko man operators atbild, ka šajā situācijā bite ir it kā tikai starpnieks maksājuma veikšanā un it kā 12.07.22. Man bij nosūtīta sms par to, bet nekādas sms 12.07.22. Man nebija! Zvanot pašam carefizz, viņiem ir automātiskais atbildētājs un viņi solās man atzvanīt kaut kad pēc 7 dienām! Bite tikai atslēdz manis nepieslēgto pakalpojumu! Uzskatu, ka šajā situācija bite ir carefizz sadarbības krāpnieks, jo pieļauj krāpniecisku darbību veikšanu. Bitei vajadzētu liegt vispār iekasēt maksu par to "pakalpojumu", zinot, ka jau ir saņemtas vairāk sūdzības par līdzīgu gadījumu! Ievadot meklētāja carefizz, pārlūks neko neatrod! Kā var piestādīt rēķinu par nezināmu pakalpojumu!
Dodos rakstīt sūdzību Ptac!

27.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от BITE Latvija Ответ от представителя 28.07.2022

Labdien!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam mēģināt risināt radušos situāciju. Jauku dienu!

I

Комментарии (4)

R Regular_Karen 27.07.2022

Nemāku lietot telefonu, eju uz PTAC. Labais. Bite vainīga? Kāds sakars Bitei ar Tevis iegādātu pakalpojumu? Internets ir pilns ar maksas pakalpojumiem, numuriem, SMS. Tajā pašā Google Play vai App Store vari pirkt "nezināmus" pakalpojumus. Lietotnes, spēles, grāmatas, filmas. Pilns ar maksas pakalpojumiem. Ja nejauši ko iegādājies, tad tā ir Tava vaina nevis Bites vai kāda cita. Lai nebūtu tādas situācijas, ir iespēja atslēgt savam telefona numuram paaugstinātas maksas pakalpojumus.

I Inve 27.07.2022

Bites darboni brauc majas...pirms iegades tev atnāk SMS kas šeit netika atsutita..jo nekas netika iegadats...ka ari ar viena klikska palidzibu es nevaru pieteikt pakalpojumu.

I Inve 08.08.2022

07.08.22. BITE darbinieks man atraksta, ka viņi ir tikai starpnieki un vienīgais viņu piedāvātais risinājums šajā situāciju pašai sazināties ar Carefizz (kuri ir iespējams ir Bulgārijā reģistrēts uzņēmums) un veikt (viņuprāt pamatota) rēķina apmaksu!
BRAVO! Kolosāls risinājums!

N NatālijaM 09.08.2022

09.08.22. arī man BITE darbinieks stastīja pasakas, ka viņi ir tikai starpnieki. Neko nezin un ne par neatbild. Iekasējusi naudu un viss... Tomēr gribētos redzēt oficiālo BITE paziņojumu par visiem šiem gadījumiem, jo situācija klientiem ir līdzīga. BITE pat nevar atbildēt, ar ko nodarbojas Carefizz ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы