Bite - 0,3 mbps

Lūk ko bites klients saņem par mājas internetu, kas maksā pāri 20 eiro mēnesī, 0,1 - 0,4 mbps, pēc 12 naktī internets darbojas atbilstoši piedāvātajam pakalpojumam, bet laika intervālos, kad klients reāli izmanto internetu, tas nav izmantojams. Manuprāt, konkrēts patērētāja tiesību pārkāpums. Un tā noteikti nav tīkla pārslodze vai zonas problēma, tā ir apzināta interneta ātruma ierobežošana no pakalpojuma sniedzēja puses.

V

Комментарии (3)

Dainis 27.10.2017

Interesantas tās sūdzības par biti, uzrodas viļņveidīgi un tad uz kādu laiku pazūd, vai nu viņu pakalpojumi cikliski uzkarās pavairojot neapmierinātu skaitu, vai arī konkurenti piestrādā!

P Pretenzija Pretenzija 27.10.2017

Bitei vairs nav tās kavlitātes un reitinga, kas agrāk bija. Sākumā vnm ir čotka, bet kad bizness ir iegājis sliedē, nu jau var pavadus vaļīgāk palaist. Bites tel. ir viens internets, bet mājas apstākļos tas neder. Nezinu, kāpēc tā.

MacBeton 27.10.2017

Tavuprāt?
A kur teu tas prāts? T
Neiznēsātā švabra!
Aiztaisi savu žvankstekli!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы