www.sudzibas.lv Balticom Terors/vajāšana

Balticom - Terors/vajāšana

Mani jau trīs dienas terorizē darbinieki (aģenti/konsultanti), kuru uzdevums ir piedāvāt Balticom pakalpojumus.
Situācija sekojoša – mājā, kurā dzīvoju ir ievilkts šīs firmas- Balticom optiskais kabelis, tātad loģiski, ka ir iedzīvotāji, kuri izmanot šos pakalpojumus – mājas televīzija, telefons…
BET NE VISI!
Es esmu no šiem cilvēkiem, kura neizmanto – pirmkārt man NAV TELEVIZORA!  tas jau saknē izslēdz, ka man vajadzētu pieslēgumu MĀJAS TV.
Šis fakts arī tika pateikts sarunā Olgai (cilvēks ar kuru runāju), kā arī tas, ka esmu cita operatora patstāvīga kliente un neko netaisos mainīt. BET NĒ, OLGA vienkārši “mauc” (būšu rupja, bet cita vārda šajā situācijā nav) savu tekstu un NEKLAUSĀS, ko viņai atbild.
Mīļie mentori (vai kā jūs tur sauc) lūdzu, savās apmācībās iekļaujiet, ka ĻOTI BŪTIKSĀ SADAĻA KOMUNIKĀCIJĀ IR KLAUSĪŠANĀS – ABPUSĒJA (ne tikai man – klientam, kuram zvana jāklausās teksts, kas jānoskaita, bet arī KLAUSĀS ZVANĪTĀJS!).
Jo man bija sajūta, ka runāju ar MI ILZĪTI, kurai ir ieprogrammēts teksts, kas jānoskaita.
Vienkāršoti – kā pret sienu!
Un pēc šīs saruna, kas mani nokaitināja, jo kā pret sienu - vienpusēja saruna (tupa tiek skaitīts teksts) pārtraucu sarunu.
Tagad jau trešo dienu trīs reiz dienā gan no stacionārā, gan mobilā telefona man zvana šīs firmas – Balticom pārstāvji – pa dienu, vakaros! (kas, manuprāt, vispār ir ārpus visa).
Sajūta, ka jāvēršas policijā un jāiesniedz iesniegums par vajāšanu.
Gan tiešā, gan zemtekstos dots info - NEVAJAG MAN JŪSU FIRMAS PAKALPOJUMUS!
UN PĒC ŠĪ, NEKAD ARĪ NEVAJADZĒS!

29.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 29.11.2023

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

A

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы