www.sudzibas.lv Balticom Sūdzība par interneta satura filtrēšanu un piekļuves ierobežošanu komerciālu interešu nolūkā

РешеноBalticom - Sūdzība par interneta satura filtrēšanu un piekļuves ierobežošanu komerciālu interešu nolūkā

Tiek ziņots par iespējamu interneta pakalpojumu sniedzēja praksi nepamatoti ierobežot piekļuvi noteiktiem tīmekļa resursiem, tostarp vietnēm, kurās pieejams filmu saturs.

Saskaņā ar lietotāju novērojumiem, piekļuve šiem resursiem tiek bloķēta vai mākslīgi ierobežota bez skaidra pamatojuma, bez iepriekšējas informēšanas un bez lietotāju piekrišanas. Pastāv pamatotas aizdomas, ka šāda rīcība tiek īstenota ar mērķi veicināt pakalpojumu sniedzēja paša komerciālo produktu – televīzijas pakotņu un saistīto pakalpojumu – pārdošanu, tādējādi ierobežojot alternatīvu satura avotu pieejamību.

23.04.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 24.04.2026

Sveicināti!
Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, atsūtiet lūdzu Jūsu pieslēguma adresi vai klienta numuru.

Ar cieņu,
Balticom komanda.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 01.06.2026

Uzņēmums Balticom ir mēģinājis sazināties ar sūdzības autoru, lai palīdzētu un atrisinātu situāciju, taču atbilde nav saņemta. Tā kā uzņēmums ir veicis visas no savas puses nepieciešamās darbības jautājuma risināšanai, sūdzība tiek atzīmēta kā atrisināta. Ja sūdzības autoram nākotnē radīsies vēlme precizēt vai papildināt informāciju, viņš aicināts sazināties ar sudzibas.lv administrāciju.

A

Комментарии (6)

X xctaps 24.04.2026

Šīs vietnes ir nelegālas u ntiek bloķētas un aizvērtas visur, un tas ir tikai normāli. zagt nav labi.

Good Intentions 24.04.2026

Ko darīt, kad kvalitāte tur ir labāka un pieejamāka.

X xmens 24.04.2026

Nevajag stāstīt pasakas, neviens neko nebloķē, cik zinu ir kibersags, kas drošības nolūkos aizsārgā no krāpnieciskiem saitiem, ko var atslēgt, bet vispar nelegālais saturs LV ir aizliegts! atradi ko reklamēt

T Tulpe1 24.04.2026

100% gāja uz ļevajiem saitiem pirātot filmas :D
Draugs iemācies lietot VPN, kā visi pārējie.

Good Intentions 24.04.2026

VPN; DNS un viss bumbās.

D Deniss Polakovs 23.05.2026

Jap, pilngi piekrtu, google DNS 8.8.8.8 vai ClouFlare 1.1.1.1 - tikla adaptera uzstatjumos. Palīdz. Bet ja nesanāk - google Help!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы