LV RU
www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss , klientu apkalpošana

РешеноBalticom - Slikts serviss , klientu apkalpošana

Nu pazūd internets , pazvanu uz klientu apkalpošanas centru , nācās gaidīt 30 minūtes lai vispār sazinātos ar kādu , un tad vēl pasaka kā nedēļa jāgaida līdz atbrauks skatīties , rodas jautājums par ko tad es maksāju ? Ja internetu nav iespējams lietot nedēļu.

17.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 19.10.2020

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 22.11.2020

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L

Комментарии (3)

G GenadijV 18.10.2020

Jūs kā ''spam robots'' visu laiku spamojat! Vai nepietiks reiz? Cik reizes var vienu un to pašu atkārtot? Izklausaties pēc kārtējā konkurentu firmas darbnieka! Neticu, ka realitātē šī firma nav spējīga novērst problēmu mēnešiem ilgi.

к Кусачая утка 16.12.2020

Tas ir iespējams. Nopietni. Es esmu bijušais viņu darbinieks. Viņiem ir maz darbinieku, un parsvarā visi jaunie. Es arī tāds biju. Zema alga, nav perspektivēs - aizgāju

MacBeton 20.10.2020

Šitādu tuftu vajadzētu dzēst.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы