LV RU
www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss

РешеноBalticom - Slikts serviss

Bieži raustās internets, un skatoties tv izmet pa reizei savienojuma kļūdu, iesaku tomēr izvēlēties kādu citu pakalpojuma sniedzēju! Zvanot viņiem, neko īsti neatrisina, kārtējo reizi - lūdzu restartējiet un ieejiet iestatījumos, apnicis vairākas reizes zvanīt un teikt par vienu un to pašu, Cena viņu pakalpojumiem nav tā vērta, došos atpakaļ pie tet, ar viņiem nekad nav bijušas problēmas.

14.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 15.01.2021

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 04.03.2021

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Комментарии (1)

P PinkainaisLacis 20.01.2021

Andra, tur nav pie vainas pats provaiders. Pie vainas ir viņu dotā tehnika, precīzāk sakot rūteris. Tie pa lielam visiem provaideriem nav nekādi labie (lētais gals). Arī jūsu ''krutais'' TET nav nekas baigi labs. Viņu grabažkastes, kas ir Tehcnicolor, Alcatel un parējie mēsli arī nav nekādi labie. Tāpat ir regulāras problēmas. Ir bijusi pieredze.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы