LV RU
www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss

РешеноBalticom - Slikts serviss

Nesen pieslēdzu balticom interaktīvo televīziju.
Esmu nonācis nelielā neizpratnē:
1) Kāpēc nospiežot pogu info "i", piemēram, kanālā tv6 ēterā esošā "simpsoni" seriāla nosaukums tiek atspoguļots krievu valodā? Tieši tāda pati aina tiek novērota kanālā "eurosport"? Es saprotu, ka šai kompānijai ir svarīgi svinēt kaut kādas masļeņicas un 80% no esošajiem kanāliem ir domāti krievvalodīgajiem, tomēr šeit ir eiropas savienība un Latvija, kuras valsts valoda ir latviešu valoda. Ja nevarat organizēt valsts valodā kanāla info, tad vismaz izvēlaties angļu valodu vai izveidojat opciju, lai klienti varētu izvēlēties kādā valodā viņiem būs tā informācija.
2) Otrs moments, ja jau esat beidzot izveidojuši iestatījumos "atskaņošanas atspējošana", kuru var atslēgt, tad kāpēc pēc 12h atspējošana darbojas un televizors ir vienkārši uzkāries, nerunājot jau par to, ka kanālu pārslēgšana notiek slow motion un ar mirgošanām?

25.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 31.08.2020

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo. Tiešām bija problēma ar valodas atspoguļošanu, pašlaik tā jau ir atrisināta.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju izlabot Jūsu viedokli.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu kontakttālruni.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 01.10.2020

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 01.10.2020

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Комментарии (2)

н НеКариньш 26.08.2020

"Ja nevarat organizēt valsts valodā kanāla info, tad vismaz izvēlaties angļu valodu vai izveidojat opciju" - - - Uz 200% piekrītu: saimnieka valodu jāzin visiem Latvijas iedzīvotajiem!

K Kallius Amycus 26.08.2020

aptaurēto bauru vatņiku valoda jāzina 300% tautas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы