www.sudzibas.lv Balticom Плохой Интернет

Balticom - Плохой Интернет

За последние время очень разочаровались в Balticom. Интернет стал ужастным, приходил мастер, посмотрел "всё в порядке" сказал он, а по факту снова частые сбои. Ну и также повышение цен...Хотели отключиться от телевидения, так как редко смотрели (и то только пара каналов), а теперь и их отключили. Отключать не хотят, потому что договор. Но зато цены выросли и каналов нет. С нетерпением жду окончания договора!

09.06.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 13.06.2022

Здравствуйте!

Сожалеем о том, что у Вас сложилось такое впечатление о Balticom. Чтобы проверить информацию и разобраться в ситуации, пришлите, пожалуйста, Ваш адрес подключения личным сообщением.

Команда Balticom

A

Комментарии (5)

B Bez vārda vārds 10.06.2022

Grūti ir, ka valodas nezin, nemāk. Tad jau tiešām neko pa tv nesapratīs. Bet nu ieteikums, nesapņot par krievu tv kanāliem, bet sākt pievērsties Rietumu kanāliem un mācīties valodas. Tas noderēs. Jums visu laiku ir bijis ērti lv, bet tagad viss mainīsies.

S Spuris 10.06.2022

Kāds sakars ir valodai sūdzībā ,dumjais caurā gandona rezultāt ?Cilvēks paskaidro savu situāciju ar attiecīgu kompāniju.Kur biji LPSR laikos un neko nedarīji lietas labā dižais patriot? Visticamāk vel projektā nebiji savai mātei ielenei un tēvam narkomānam,tapēc labāk jau sēdi klusi.Idiņ.Īstenībā jau ļoti daudzi LAtvijas patrioti ir tieši ne latvieši.Latviešu dzimtcilvēku sindroms ir visos laikos jau ieaudzis raksturā tāpat kā stučīšana uz Sibīrijas izsūtīšana un arī skaudība,nenovīdība.Krievijas kanālus mierīgi var redzēt arī internetā,ja kādam ir vēlme.Tapat kino arī.Personīgi es televīziju neskatos jau vairāk kā 20 gadus un mēdijus tāpat nelasu,jo ir lieliski zināms pie kā pieder mēdiji un kāds ir to uzdevums visos laikos.Pat berniem skaidrs,kapēc tas viss tiek darīts,tikai tādam debīlam kāds esi tu,nekad nepieleks nekas. Tev pajoliņā zināšanai LTV nes tādu huiņu ikdienā un ja tām visam tu tici tad tev vieta ir kaut kur Tvaika ielā.Tas pats skar arī tos tavus rietumu kanālus.

A Anna96 15.06.2022

Я знаю 6 языков😉И ещё раз повторюсь, что я не смотрю телевизор😉

P PinkainaisLacis 15.06.2022

Anna96,
Balticom meistars droši vien atnāca, piesprauda savu testa laptopu un viss strādāja smuki, bet ir daudz citas nianses, kuras iespējams jums neviens nepaskaidroja.
Ja jums patiešām regulāri ir problēmas ar to,ka raustās un pazūd internets, tad parasti vairums gadījumu pie vainas ir jūsu rūteris (ja vien nēesat iznomājusi to no firmas). Un vairums gadījumu tas ir ''lētā gala'' Tp-link vai Linksys modelis 15eur vērtībā. Es pats arī izmantoju Balticom internetu jau vairākus gadus un nav nekādu problēmu, bet ir viena nianse, ka es izmantoju savu, kvalitatīvu rūteri, kam pietiek gan jaudas, gan arī tam ir stabīla programmatūra. Tas ir diezgan svarīgs moments, jo pretējā gadījumā kā jau te daudzi raksta, ka internets slikts, provaiders vispār nejēga utt., mazliet neatbilst patiesībai. Es nevienu tagad baigi neaizstāvu, bet tā tas ir realitātē.
Vēl otrs moments (nav zināms, kāds jums ir dators) , jo pastāv iespējamība ,ka ir problēma ar jūsu datora Wifi karti (vai iebūvēto Lan ligzdu.Nav zināms kāds jūsu ir saslēgums). Var aiznest pārbaudīt pie kāda zinoša speciālista un ja ar to viss ir ok, tad skatamies ,kas notiek ar rūterīti.
Vēl interneta darbību var iespaidot fakts, ka apkārt esošajiem kaimiņu Wifi rūteriem ir tāds pats kanāla diapazons, kā ir jūsu rūterim. To vajadzētu pamainīt uz citu.

Varbūt patiesībā nav nemaz tik traki, galvenais vispirms ir pajautāt kādam IT specam lai visu kārtīgi notestē:)
Veiksmīgi!

A Anna96 15.06.2022

Paldies par informācij! Ruters pieder kompanijai..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы