LV RU
www.sudzibas.lv Balticom Pakalpojumi joprojām nedarbojas

РешеноBalticom - Pakalpojumi joprojām nedarbojas

Rakstīšu kaut ikdienas - ceļot reitingu šim nejēdzīgam uzņēmumam balticom!, kamēr viņi neatgriezīs samaksātās naudas par rēķiniem, kurus nav snieguši, šis krāpniekkantoris balticom!
Joprojām nedarbojas ne tv pakalpojumus vairākas nedēļas un jau vairākas dienas internets (wi-fi) arī nedarbojas.
Neiesaku nevienam noslēgt līgumu ar šiem idiotiem Baltcom, kuri nereaģē un neko nelabo!

08.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 10.12.2020

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (15)

к Ксю Ша 05.10.2020
Отличный сервис

Огромное спасибо вам, за вашу работу. Вы всегда приходите на встречу, я инвалид второй группы, живём с мамой пенсионеркой, и нам доступны ваши услуги. У вас понятливый коллектив, приветливые операторы, отличное обслуживание, и наверняка прекрасное руководство.
Я от всей души, и сердца желаю вам процветания, здоровья вашим семьям и вам, кто так трудится нам во благо. Храни вас бог.
Я бесконечно рада, что с вами почти 15 лет!
Благодарю!

S Sudzibas.lv Admin 05.10.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi

S Spuris 06.10.2020

Beidziet muldēt par to kas nav.Jau izsenis ir zināms daudziem ,it sevišķi tiem ,kuriem ir bijusi saskarsme ar provaideru Balticom. Tizls kantoris ar zemu apkalpošanas līmeni.To varat palasīt daudzās atsauksmēs.Viennozīmīgi skaidrs trolētāj,ka strādājat tanī uzņēmumā. Mazliet par šerpu izslavējāt.To kas nekad nav bijis un nekad nebūs no tā tizlā uzņēmuma.

к Ксю Ша 06.10.2020

Приезжайте ко мне и увидите как я у них работаю, я инвалид, и с компанией связана только по тому что являюсь их клиентом. 15 я с ними, и ни каких замечаний.

S Spuris 06.10.2020

Acīmredzot mēslainuakmeņlaikmeta pakalpojumu lietojat.Taču man vienalga ,ka dziedat šiem ākstiem slavas dziesmas.Man pašam rūgta pieredze ar to gucuļkantori,kā arī palūkojaties šeit atsauksmes par viņiem.Varbūt pieleks ka lielākai daļai viņi dirš virsū un neko nelabo,nedara lietas labā.Un jā - viņi aŗī melo - kad liekak ka mēģinājuši ko darīt un uzskata ka problēma atrisināta.Īstenībā viņi neko nav arī pat mēģinājuši darīT.Cerams,ka kādreiz viņu direktors sēdēs uz tiesas sola.

S Spuris 06.10.2020

Ксю Ша ,kātad izskaidrosiet to ,kā viņi netiek galā ar saviem pakalpojumiem jau vairāk kā divus mēnešus? Tikai čakarē smadzenes ka visu izdarīs,taču reāli nekas nenotiek.

M man 08.10.2020

Nevajag tagad izdomāt, ka viņi ir krāpnieki, utt! Ja arī bija kaut kādas problēmas vienmēr ātri atrisināja, tā pat klientu apkalpošana ļoti draudzīga!
Rakstot katru dienu sūdzību un izlikties par citu klientu Jums nenāks nekas pa labu. Beidziet ākstīties, ejiet iedzeriet nervu zāles!

Dattebane 08.10.2020

katram var būt citādāka pieredze un viedoklis. :)

M Māra07 18.10.2020

Jūs stulbs esat kopš dzimšanas vai pa galvu dabūjāt vēlāk? Beidziet d... , ka viņi ko ātri atrisina! Man internets normāli nedarbojas kopš viņi te to ievilka - kopš jūlija!

Tas saucas ātri atrisināta, kad viņi trīs tehniķi, kuri bija šeit kaut ko veidot neko tā arī uz labo pusi nesalaboja? Normāli tas ir? Arī ka pēc pēdējā līkroča ierašanās pazuda televīzijas kanāli tas arī ir ātrs risinājums? Jums paranoja vai? Es rakstu no sava vārda nevis no citu! Doma bija, ka varu kaut ik dienas liekt skrīnšotus ar balticoma ''izcili'' ātro internetu kuru viņi kā jūs sakāt - ātri atrisina! Tāpēc pieveriet savu maujamo un češī dažus kvartālus tālāk idiot, kamēr jums nenāktos dzert zāles traumatoloģijas slimnīcā! Balticom tagad atzina ka neko nespēj uzlabot un izdarīt! Ka arī ir jau cits normāls provaideris! Ar labiem pakalpojumiem!

Andris Sa 10.10.2020

Vajag nopirkt jaunu tv un datoru lai viss būtu kartībā, balticom šeit nav vainīgs, balticom ir vislabākais operators, labāk ka tet un baltcom.

M Māra07 18.10.2020

Vēl viens daunis ar komentu. Man tad katru dienu jāpērk jauns TV? Palasiet komentāros kurā uzrādīts TV modelis! Ka arī dators ir pietiekoši jaudīgs un jauns! Ej rokrociņā ar citiem padebīļiem bez smadzenēm dauni.

K Kari321 15.10.2020

Sāk ar Balticom beidz ar Baltcom! Tie ir divi dažādi kantori!

M Māra07 18.10.2020

Cilvēki ar smadzenēm,kuru Jums nav saprastu ka runa ir par Balticom! Vienkārši steigā burts izlaidās vai klaviatūra nenoreaģeja!

MacBeton 20.10.2020

Varbūt samaksā datorspecam?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы