www.sudzibas.lv Balticom Невыполнение договорных обязательств

Balticom - Невыполнение договорных обязательств

Компания не выполняет свои договорные обязательства гарантии скорости интернета 60% от 1 гбит/с. Реальная скорость 400 мбит/с. При расторжении договора взимают штрафные санкции. Мастера приезжали, сменили роутер за деньги клиента, сказали что устройство не может принять скорость, но прошествии двух недель улучшений не было. Пригласил другого оператора и всё изменилось и заработало. Не советую balticom, мошенники.

07.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 11.12.2023

Здравствуйте!

Сожалеем о том, что у Вас сложилось такое впечатление о Balticom.
Чтобы проверить информацию и разобраться в ситуации, пришлите, пожалуйста, номер клиента или адрес подключения личным сообщением.

Команда Balticom

A

Комментарии (10)

not a Karen 07.12.2023

Vairākas dienas Balticom pārstāvji visiem klauvējas pie durvīm. Cik labi, ka neatvēru!
Kaitina tā uzmācība!

S Spuris 07.12.2023

Sāc jau apnikt ,jo "repītā'' vienu un to pašu ziņu bāzt,tikai zem citiem ntajiem saviem segvārdiem.

not a Karen 07.12.2023

Poh ko tu domā.
Tu tik par saviem ZTI "repītā" bāzies.
Nav ko ņemt, ja nevari atdot.

not a Karen 07.12.2023

Vai vari komentēt, kuri ir tie ntie segvārdi?
Gribu zināt, vai atmaskoji mani :p

S Spuris 09.12.2023

not a Karen paskaties savā profilā ,ja nevari pats atcerēties savus n-tos segvārdus. Lai cik daudz tu tos nesaveidotu ,tavs ''žanrs''tik un tā spiežas ārā pa visām vīlēm.Pie reizes arī ar to ,ka to ir daudz jau var spriest pēc cilvēka rakstura. Tu sevi esi jau sen parādījis par nožēlojamu PERSONU. PERSONA tapēc ,ka neesi cienīgs saukties par cilvēku pat. P.S.Par ZTI neko neesmu ņēmis,tacu zinu likumus un to ,ka daudzi ierēdņi,tai skaitā arī ZTI rupji pārkāpj likumus un par tādiem ir jānes atbildība,tapēc arī zinu ko ieteikt CILVĒKIEM ,kā rīkoties.Neviens nav vainīgs,ka tev ( speciāli ar mazo burtu ) smaga bērnība,kā arī kritieni regulārie no palodzes un no mātes rokām speciali ,ar galvu pa priekšu ,Dieviņš prātiņu neiedeva un neesineko nevienam pozitīvu ietiekt,tapēc ej stūrītī un sēdi klušak par ūdeni,zemāk par zāli.

not a Karen 10.12.2023

Tu gan nespēj neko citu par "krišanu no mātes rokām" izdomāt.
Žēl, ka tev problēmas attiecībās ar māti. Varbūt jāaiziet pie psihoterapeita?

S Spuris 10.12.2023

not a Karen pilnīgi nekas nav pat jāizdomā par tādu niecību kāds esi. Tu par sevi regulāri parādi kād esi.Atslābsti un atkraties . Pie psihologa palīdzības tieši tev ir jāpiedomā.

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Karena, tu esi slims cilvēks, ja godīgi - nedaudz žēl, bet ja tiešām godīgi, gan jau Tev Tava seja spogulī riebjas! Pēc tā ko esmu dzirdējusi, jo zinu kas Tu esi… Cilvēki runā, un, ja Tev šķiet, ka spēsi paslēpties- es varu visu priekšā nosaukt tavu vārdu!

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Man nav kauns man nav bail, bet vai Tev ir?!

A andref 07.12.2023

ушёл от них по той же причине 3 года назад

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы