LV RU
www.sudzibas.lv Balticom Netiek sniegts pakalpojums vispār

РешеноBalticom - Netiek sniegts pakalpojums vispār

Vēlos vēlreiz pabrīdināt par Balticom. Varbūt kādam veicas un ir viss pakalpojums ok, taču man nepaveicās.
1. Interneta pakalpojums regulāri ''peld''.
2. Vairākkārtīgi bija tehniķi. Viens par otru ''gudrāki''. Pēc pēdējā ierašanās nekas labāks nepalīkā, taču vēl ''bonusā'' pazuda tv pakalpojums. Tika gan zvanīts, gan rakstīts un ziņots par tādu, taču reakcijas nekādas no balticom puses.
3. Rēķini pienāk pa pilnu programmu, lai gan viņi nav snieguši pakalpojumu pilnvērtīgi un ir neievēro līguma punktus. Ir jau uzrakstīts iesniegums un pretenzija.
4. Beigu beigās apnika gaidīt viņu ''izcilo'' tehniķi un nokonfigurēju tv, jo vairāk kā trīs nedēļas šie neko nerisināja!

Īsāk sakot ja vēlaties sarežģīt ikdienu - lietot nenormāli lēnu internetu bieži un palikt bez televīzijas pakalpojumiem, tad welcome balticom!

05.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 10.12.2020

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (3)

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

M Māra07 06.10.2020

Lūdzu šīvakara izcilais Balticom interneta'' lidojums'' ar pieslēgtu kabeli pie datora. Nu kam patīk tāds provaideris lietojiet veseli.

MacBeton 20.10.2020

Ip adresei, kuru tu vienā no saviem vēmekļiem nepaslēpi, pings ir 4ms.
Tātad loģisks secinājums!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы