www.sudzibas.lv Balticom Nauda samaksāta bet pakalpojums tiek atslēgts

Balticom - Nauda samaksāta bet pakalpojums tiek atslēgts

Samaksāju par pakalpojumu bet man tiek atslēgta televīzija un piestādīts vel sods. Par Jūliju un augustu samaksāju 06.08. Bet 31.08 tv tiek atslēgta. Nebiju Latvija 2 nedēļās , tādēļ ātrāk nevarēju samaksāt, atgriezos 06.08. un uzreiz samaksāju par 2 mēnešiem. Kāds pamats Jums ir atslēgt tv ja viss ir nomaksāts?

02.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 05.09.2022

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda

I

Комментарии (4)

Good Intentions 02.09.2022

Piezvani un noskaidro. Gan jau kāds sods par pirmo un otro iesākto mēnesi.

Good Intentions 02.09.2022

Vairāk par mēnesi nemaksāts, bet 2 nedēļas ārzemēs🤔🤔 Internetbanka ir pieejama visur vai arī pa pastu maksājiet rēķinus?

patiesais_ 03.09.2022

Jūs pašo atbildējāt uz savu jautājumu "Nebiju Latvija 2 nedelas , tadel atrak nevareju samaksat", jebkurš cits varēja arī samaksāt jūsu vietā ar līguma.nr komentārā :)

I Inese2011 03.09.2022

Bet es pati samaksāju, kadel bija jāatsledz 31.08?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы