Balticom - Krāpšana

Pārgājām pie cita operatora. Protams Balticom zvana ar "super" piedāvājumu. Mēs bijām un esam pārliecināti ka ir beztermiņa līgums, jo jau daudz gadus bijām pie viņiem. Te pēkšņi izrādās, mums noslēgts līgums līdz gada beigām, ja lauzīsim, tad 50 euro (tā Saka operators) . Lūdzam atsūtīt līgumu, ja tāds ir, e - pastā. Atsūta. Pārbaudām saitā eparaksts.lv un tur redzam, ka līgums nav parakstīts. Jautājums - kakogo hrena man jāmaksā 50 euro?
Balstoties uz elektronisko dokumentu likuma 3 panta 2 punktu, mums līgums ar Balticom nav parakstīts!

01.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 04.07.2022

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

Комментарии (1)

S Spuris 02.07.2022

Laikam alkanavtam krievelim Genkam Smirnovam nav par ko polšu nopirkt.Tur vienmēr kŗāpjas tas krūmkantoris.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы