www.sudzibas.lv Balticom Darbiniekiem rokas no citas vietas aug!

РешеноBalticom - Darbiniekiem rokas no citas vietas aug!

Šodien 30.01.2021 Ķeguma ielā 52/1 darbinieki vilka vadu kapņu telpā , ar viņu paviršo darbību man pazuda internets , un man tagad jāgaida tehniķis kurš ieradīsies 03.02.2021 tas ir tuvākais laiks kad varēs ierasties, kas salabos internetu ! žel ka nepamanīju ātrāk ka internets pazuda kad tehniķi bija uz vietas , kājas un rokas salaustu , jo bija redzams ka cilvēki nemāk stradat ... pat vadu nemāk izvilkt ... Ceru ka jūsu uzņēmuma nav vairs tādu idiotu darbinieku ! Neiesaku nevienam izmantot BALTICOM pakalpojumus ! jo redzams ka no viņu puses nav atbildības sajutās !

02.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 04.02.2021

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.
Centīsimies tikt skaidrībā ar situāciju un atrast risinājumu pēc iespējas ātrāk.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 13.05.2021

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы