www.sudzibas.lv Balticom Atteikšanās no pakalpojumiem

Balticom - Atteikšanās no pakalpojumiem

Vēlos atteikties no tv pakalpojumiem, jo pateicoties tv padomei nav vispār ko skatīties, un citi tv aizvietotie kanāli neinteresē, piedāvājumā ir norādīti bloķētie kanāli. Kā tagad izskatīsies kas jūs no pensionāra 2. Grupas invalīda pieprasīsiet līguma laušanas maksu. Kauna jums nav, tā ir tikai valsts vaina kad ir nobloķēti kanāli! Būtu zinājusi būtu nebūtu atgriezusies pie jums! Nevēlos ar jums turpināt sadarbību! Man skatīties nav ko, un veltīgi nemaksāšanu 9.50! Tā nav mana vaina kad nav ko skatīties, man televizors caurām dienām ir izslēgts! Jo kā jau minēju nav ko skatīties! Citi piedāvājumi man neinteresē. ! Nevēlamies vairāk būt jūsu klienti!

24.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 26.07.2022

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet lūdzu privātā ziņā Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

I

Комментарии (5)

E Ewa777 24.07.2022

Vajag lasīt līgumus pirms parakstīšanas,tad nebūs šādu pārsteigumu!Es arī esmu 2.grupas invalīde un strādāju,bet neuzskatu,ka tāpēc visi citi vainīgi,vai man pienāktos īpašas privilēģijas! Bizness paliek bizness!

Стесняюсь спросить, а причем тут sudzibas lv? Скопируйте свое сообщение и отправьте им на э-мейл. Не забудьте указать свои контактные данные.

Good Intentions 24.07.2022

Jalasa līgums. Visās kompānijās ir nobloķēti. Visās vai varums kompānijās ir jamaksā sods.

P PatiesiibasMeka 24.07.2022

Šņuk nabadzīte, neredz vairs kiseļeva un margaritas sūdu :(

B bethers 02.09.2022

Paraudi vien, ka tavas smadzenes netiks izskalotas ar krievu mēslaino propogandas mašīnu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы