Balticom - Apmelošana

Septembrī no balticom saņēmu kad tiks paaugstināts tarifs par 1eur un vēstules beigās pievienota informācija kad līgumu var lauzt 33 dienas iepriekš. Par cik valstī tarifi arī par citiem komunālajiem maksājumiem ir cēlušies, tad es kā pensionāre - invalīde atsakos no balticom pakalpojumiem, jo ir aktuālāki maksājumi par balticom! Otram kārtām vairāk neredzu turpmāko sadarbību ar balticom, jo pa tv nav vispār ko skatīties, un maksāt tāpat nav neredzu jēgu! Sazinājos ar balticom, balticom sniedz informāciju kad tā bija kļūda kad saņēmu informāciju par tarifu celšanu, jo tajā pat laikā man divas reizes tika uz e-pastu nosūtīts kad paaugstināsies tarifs. Vai nav smieklīgi, pēkšņi kļūda! Ko tagad balticom nezin kā noturēt klientus, ne jau ar meliem! Un īpaši pensionārus! Kas te tik bagāti visi, kad var par visu samaksāt un izdzīvot! Vienkārši vēlos ar balticom lauzt līgumu!

28.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Ivita45 28.09.2022

Nezinu kā risināt šo situāciju ja uzņēmums nedzird klientu,pilnīgi piespiedu kārtā liek maksāt par pakalpojumiem un palikt pie viņiem kā klients!

Ответ от AS Balticom Ответ от представителя 29.09.2022

Sveicināti!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt par notikušo.

Patiesi žēl, ka šoreiz sarūgtinājām Jūs, bet lūdzam dot iespēju arī izlabot šo situāciju un vienlaikus arī Jūsu viedokli par to.

Lai pārbaudītu informāciju un atrisinātu situāciju, nosūtiet, lūdzu, Jūsu klienta numuru vai pieslēguma adresi.

Gaidīsim ziņu.

Balticom komanda.

I

Комментарии (5)

K Kārlis Krastiņš 26.01.2022
Viņu piedāvātais internets ir pēdējā.

Par ko šitiem tiek maksāts man tāds jautājums. Kā par viss lielāko paku kuru viņi piedāvā var būt 250 pings? Ahriņeli stoļi? Neiesaku vispār nevienam kurš grib savus nervus pasaudzēt!

S Sudzibas.lv Admin 04.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P PinkainaisLacis 09.10.2022

Cienītais Kārli, domāju viņi diez vai ''ahreņeļi'', jo pats izmantoju viņu pakalpojumus daudzus gadus un problēmu tiešam nav nekādu.
Pa lielam 99,9% problēma slēpjas jūsu tīkla iekārtā (rūterī).Varbūt jums ir vairākas iekārtas ma'jās, par to nekas nav minēts. Nezinu kāds viņš jums ir, vai tas ir firmas dotais vai privātais, bet uzliekot kvalitatīvu rūteri, ping un vispar ātruma kvalitāte kopumā būs ļoti laba. Man ping nekad nav bijis lielāks par 2ms.

Vēl jau arī ir jautājums , kā jūs dabūjāt šo lielo Ping. Varbūt tas bija pieslēgums caur Wifi, kur kaimiņš ''sēž'' tādā pat kanālā kā ir jūsu rūterim, attiecīgi kanāliem pārklājoties būs interneta bremze un liels Ping. Tikpat labi brīnumus var taisīt arī Wifi tīkla modulis. VAr būt daudz iemeslu šim lielajam Ping.
Liels Ping mēdz būt arī tad, ja datorā ir riktīgs ''zoo dārzs'', bet pats user par to nemaz nonojauš. Protams šie ir tikai fakti iz dzīves, jo kas jums tur noteik, neviens to nezina :)
Nekādus faktus neminot, uzreiz skaļi teikt, ka viss ir slikti, provaiders dunduks , nets bremzē, nevienam neiesaku, tas ir pilnīgi nepareizi by default!

Ja tas ir firmas dotais modems, tad zvaniet viņiem, lai maina nost utt. Ja tas ir privātais, un gribas saprast vai tiešām šis dzezis ir pie vainas, paņemat piespraužat citu testam. Ja vis ok, tad nu attiecīgi mainam to pret ko kvalitatīvāku.( bet ne tp-link vai linksys veidīgie, kas maksā ap 20eur.Tur par kvalitāti var aizmirst)

Andris Sa 29.09.2022

Balticom ir labākie. Kad nakoš reiz ejiet balsot tad labāk nebalsot par nacionālu apvienību un jauno vienotību. Nav ko skatīties tas ir pēc saeimas lēmuma. Par ko balsojat to saņemat.

Tāda pati situāciju, attics no pakalpojumie pēc cenas paaugstināšanas un izrakstīja rēķinu uz 320 eiro

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы