LV RU
www.sudzibas.lv Aleksandra Apavi slikta kvalitāte

РешеноAleksandra Apavi - slikta kvalitāte

Sveiki,
gribēju izteikties par veikala "Aleksandra" apaviem. Par šo apavu slikto kvalitāti, tirgo dārgus, nekam nederīgus, sliktus apavus - istabas čības pārdod āra apavu vietā. Tad kad tām papēži ir nobrāzti pēc mēneša valkāšanas neņem atpakaļ, šīs sasodīti sliktās kvalitātes kurpes. Noteikti neiesaku šajā veikalā pirkt jebko.

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu,
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Комментарии (6)

D Dace 18.07.2009

Vai tad ta ir veikala vaina, ka pati esi nobrazusi papezus...Domaju ka ne...

Z zinataja 31.07.2009

Tiešām, aizej apaviem uztaisi profilaksi!neviens veikals negarantē tev, ka apaviem mūža garantija un vēl jo vairāk uz nobrāztiem papēžiem.Jāmāk staigāt uzmanīgāk.

S Sieviete 12.08.2009

Aleksandrā pirku vienas kurpes pirms 3 gadiem. Un, ziniet, cena attaisnoja kvalitāti! Vēl tagad varētu vilkt uz kādiem glaunākiem pasākumiem, ja vien tās kurpes jau vienkārši nebūtu apnikušas. Nu, protams, arī mode mainās... jā, bet kaut kad atkal nāks atpakaļ, tādēļ noglabāšu līdz tam brīdim :)

D dina 28.08.2009

kādas vēl muļķības...jebkurš zina ka papēžu pasitņi jānomaina, jo to var pat nodilt pēc divām dienām...man ir gadījies ka varu staigāt arī ilgāku laiku, bet tas nekādā gadījumā neskaitās brāķis...staigāju gandrīz tikai aleksandras apavos un nekad nav bijušas sūdzības...viens no labākajiem veikaliem...

A anna 30.10.2009

Pavasari nopirku zabakus Aleksandra un pec menesa saplisa supinatori, tomer neskatoties uz to, ka biju pazaudejusi ceku zabakus tomer salaboja! Un tiesam vajag atcereties, ka papezus neviens nemainis, jo katra lieta tacu nolietojas un veikals nevar garantet, kad 2 gadus apavi izskatisies ka tikko no skatloga uzvilkti !

E es 25.11.2009

Šajā veikalā nopirku zābakus, un jau pēc trim mēnešiem aiznesu atpakaļ- zole pārlūza, tie sāka atlīmēties... Man viņus apmainīja, bet tikai pēc ekspertīzes ko veicu kopā ar PTAC. Neiesaku iepirkties šajā veikalā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы