РешеноAleksandra Apavi - Serviss

T.C Damme, veikalā Aleksandrā, mana ome iegādājās 42.izmēra vīriešu ziemas zābakus, jo uz vecumu kāja platāka un sieviešu zābaki neder, tad nu nepagāja pat mēnesis kā āda ieplīsa līdz zolei, ome devās uz veikalu lai samainītu zābakus. Uzrakstīja iesniegumu , ka vēlas naudas atgriešanu, jo apavu maiņa nav iespējama , sakarā ar to ka tādā vērtībā nevieni citi zābaki viņai neder vai nav piemēroti ziemas sezonai. Saņēma atbildi , ka naudu neviens atgriezt netaisās, lai maina zābakus. Tad nu zvanījām firmas menedžerim , kurš norādīts iesnieguma atbildē, uz zvaniem visu laiku atbild meitene , kuru manāmi uzjautrina šī situācija, 1.zvans, menedžeris neesot uz vietas, izklāstu meitenei radušos problēmu, viņa solās ka stundas laikā menedžeris būs klāt un mums pārzvanīs. Paiet 2h, nekādu zvanu nesaņemu, zvanu pati vēlreiz, 2.zvans, menedžerim esot nodota informācija bet viņš atkal nav uz vietas, būs nākošajā rītā 11.00. Labi , no rīta zvanu atkal, 3.zvans, menedžeris atkal nav uz vietas un situācija netiek risināta, nu jau vairs neprasu atgriezt tos nieka 26.95 eur bet jautāju vai varu gaidīt pavasara kolekciju , varbūt tad būs pieejami apavi kas omei derēs? Meitene apsolās noskaidrot un šīs dienas laikā pārzvanīt. Protams ka tas tā arī nenotiek! Aleksandra klienti, ņemiet vērā ka viņi atdzīst ka tirgo mēslus, bet naudu viņi neatgriež un par klientu paņirgājas.

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 15.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (3)

Dainis 21.12.2017

Par 26.95 var nopirkt vienīgi ķīniešu ražojuma zābakus, ko tad jūs gaidījāt?

Rrrunčuks 22.12.2017

Būtu labāk nopirkusi nedaudz dārgākus un kvalitatīvākus apavus, tad nebūtu tāds čakars.

V Vykentija 03.02.2021

Es par 25 nopirku un 2 gadus staigaju.nav svariiga cena labai precei.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы