Aleksandra Apavi - Krāpšana

Iepazinos ar info Riga Plaza mājaslapā par atlaidēm š. G. 30. Martā un, devos iepirkties uz apavu veikalu Aleksandra (Riga Plaza mājaslapā info minēts, ka šaja dienā jaunajai kolekcijai 30%) . Kad vēlos iegādāties jaunās kolekcijas kurpes, man nosauc cenu ar 10% atlaidi. Es izbrīnīta vaicāju, kāpēc tā, jo šodien ir 30%, man piedāvā 15% atlaidi. Nopirku kurpes, taču esmu vīlusies.
Uzskatu, ka tā ir klientu maldināšana.

30.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 23.03.2022

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu
Aleksandra apavi

B

Комментарии (2)

Life is life 30.03.2019

Nu tu laimīgā! Es par šim jaunās kolekcijas kurpēm varu tikai sapņot. Mani tajā veikalā pat iekšā nelaiž! Nezinu kāpēc

~ ~Lelde~ 08.05.2019

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptautiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Mēness spēcīgo enerģiju padari 2019. gadu par labāko, kas noticis tavā dzīvē ar Pavasara atnākšanu, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā - aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. https://goo.gl/X17csF Starp citu - iesaku izmantot Sindikāta stratēģiju, kas laimesta gūšanas izredzes uzlabo vairākas reizes, pie tam loto brokeris šobrīd atsevišķām izlozēm piedāvā pat 10% cashback par nopirktajām biļetēm - ieskaties sadaļā Specpiedāvājums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы