РешеноAleksandra Apavi - Par attieksmi

Kad iepērkaties šajā apavu viekalā, vispirms izlasiet visus papīra gabaliņus, kas atrodas veikalā (arī tos, kas aizbāzti aiz puķu podiem) citādi nopirksiet apavus, kurus nevarēsiet valkāt. Nopirku melnas ādas kurpes, kuras krāso tā, ka divas dienas nevar dabūt pēdas tīras, par zeķēm jau nemaz nerunāju. Vispār nopirku, un, kad bija jānovelk apavi no kauna nezināju kur likties. Bet menedžeris uz manu oficiālo sūdzību atbildēja, ka esot pārbaudījis ar mitru salveti un āda nekrāso un izrādās, ka man pirms pirkuma bija jāiepazīstas ar višādiem noteikumiem un, kqa informācija par to ir noslēpta aiz puķu poda, kuru man sūdzības izskatīšanas dienā izvilka un parādīja. Galvenais ir, lai tu nopērc šo preci un viņi jau pārdodot zina, ka tā ir nekvalitatīva, taču klusē un jau zina, ko atbildēs uz tavu sūdzību. Esiet uzmanīgi!

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu,
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (3)

E Esss 25.08.2009

Ja apavu ādas iekšpuse kraso, tad tas nav uzskatāms par defektu!Arī man tā gadijās iegādāties apavus un beigās ar visu bļaustīšanos tāpat neko nepanācu :(

D Dace 25.08.2009

Tagad taču ari irizdomati airesoli pret krasošanu, aizej un noperc.Ieput apavos un viss bus kartiba.

H Helga 25.08.2009

Pie babas Ljenas ir arii atveets jauns veikals - Kuljakva, baigi labs! labi apavi, pa labu summu. tur tev baba ljeni4ka visu pastastit, + davana uzdavinas gumijniekus no 1934 gada! turies miiljaa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы