LV RU

РешеноAleksandra Apavi - Attieksme

Iesaku neiegādāties apavus šājā uzņēmumā. Apavi nodila pēc mazāk kā divu mēnešu neregulāras nēsēšanas reizēm. Veikals garantiju atteica, un pateica, ka apavi nav brāķis, kaut apavi laiž cauri mitrumu ir plāna āda, un materiāls ir tik slikts, ka nodila zoles. Jocīgākais ir tas, ka garantiju atteica garantijas laikā, truklāt pirmā pusgada garantija, taču ir ražotāja garantija un veikals neko nezaudē. Es secinu, ka tā ir kreisā prece, ja jau viņi nevar apmainīt. Tāpat redzēju, ka tur jau ir kaudze atnestu apavu atpakaļ. Tātad secinājums viens, nekvalitatīvi, lēti apavi, kuri tiek, protams, ka pārdoti par nesamērīgi aukstu cenu. Tāpat nevar nodrošināt garantijas servisu, bet aizbildinās ar jocīgiem argumentiem.

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

T

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы