LV RU

РешеноAleksandra Apavi - Atlaides

Veikalā "Aleksandra", kurš atrodās RIMMI telpās Rēzeknē notiek pirceju maldināšana. Jau kādu laiku meklēju sev sieviešu ziemas zābākus, tāpēc precīzi iegaumēju divu mani interesējošo zābaku cenas, kas attiecīgi bija 72, 90Ls un 44, 90. Uz doto brīdi šajā veikalā ir izsludinātas atlaides 15%, 20% un pat 25% apmērā, tāpēc nolēmu, ka ir laiks iegādāties loloto preci, taču aplūkojot iekārotos zābakus klātienē secināju, ka manis noskatītie zābaki pirms atlaides piemērošanas tagad maksā attiecīgi 89, 90Ls un 59, 90Ls, bet gala rezultātā ar visām atlaidēm sanāca aptuveni tā pati cena, kas pirms tam bez visādām atlaidēm. Un tā nebija tikai ar šiem diviem pāriem, bet gan visiem apaviem, cik jau nu es iegaumēju. Secinājums ir viens - netici nevienam! Jautājums, vai ir kāda iestāde, kas šīs izdarības vispār kontrolē un soda?

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu,
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S

Комментарии (3)

S Silva 09.12.2009

Esmu dzirdējusi, ka tā mēdz darīt, muhļīties. Vajadzēja viņiem to pateikt, lai zina, ka cilvēki arī to zina. Var vērsties ar iesniegumu Patērētāju tiesību aizsarzdības centrā. Starp citu, lasīju viņu lēmumos, ka dažos gadījumos viņi arī konstatējuši šādu tirgotāju nekrietnību, piem., tirgošanā ar biezpiena sieriņiem Mego.

Q QQ 27.12.2009

nu ar to daudzi veikali grēko - ģadījums līdzīgs kā cietušajai un cena par 15 ls dārgāka. vienkārši vajag skatīties ko pērkat.

K kika 12.03.2010

principā es arī esmu tādus redzējusi, bet lieta ir tāda ka tās atlaides jaumainās, un parasti jau ir norādīts ka atlaide ir no sākumcenas, ne jau no pē'dejas, ko redzējām...jā nav jau forši ka vienu dienu tā un otru citādi, bet tās akcijas mainās...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы