LV RU
www.sudzibas.lv Aleksandra Apavi Apavu kvalitate un apmaina/naudas atgriesana

РешеноAleksandra Apavi - Apavu kvalitate un apmaina/naudas atgriesana

Nedelu atpakal nopirku veikala Aleksandra & Co apavus, par 40 eiro. Uzvilku 2 reizes, un iekspuse uz zoles paradijas caurumi. Aizgaju uz veikalu, un paprasiju atgriezt man atpakal naudu, vai apmainit preci, bet veikala menedzeris Viktors Podaļako man atteca paskaidrojot to ka MAN IR INDIVIDUĀLAIS GĀJIENS un es pati esmu vainīga, un ka tas ir noticis dabīgas nodilšanas rezultātā. Nauda nav tik liela, bet man tagad nav vajadzīgi šie apavi, es gribu atgriezt savu naudu un viss, bet netērēt savus nervus un laiku 40 eiro dēļ. Ļoti negodīga, skopa kompānija KURA PĀRDOD ZEMAS KVALITĀTES APAVUS UN ATROD STULBUS ARGUMENTUS LAI TIKAI NEATDOT NAUDU. VISSŠAUSMĪGAKAIS VEIKALS KURĀ ES BIJU!

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы