LV RU

РешеноAleksandra Apavi - Apavi

Nopirku oktobra beigās Aleksandrā sieviešu apavus ar augsto pepēdi. Paspēju uzvilkt vien pāris reizes, sēžot birojā visu dienu. Tad vienā vakarā man vienkārši nolūza papēdis. Pat mēnesis nepagāja. Pēc nodošanas un naudas vai kompensācijas saņemšanas, atteicās kompensēt un pat mainīt! Vairs nemūžam nesperšu savu kāju uz šo krāpniecisko vietu! Un saviem draugiem un paziņam arī ieteikšu apiet pa gabalu!

Ответ от Aleksandra apavi Ответ от представителя 15.03.2018

Labdien,

Mēs augstu vērtējam savus klientus un vienmēr piedāvājam konstruktīvus, abpusēji izdevīgus risinājumus. Šajā gadījumā, mēs esam gatavi sniegt atbalstu jums. Lūdzam sazināties ar mums, lai apspriestu detaļas.

Ar cieņu
Aleksandra apavi

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 27.03.2018

Uzņēmuma Aleksandra apavi pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju un piedāvāt esošo problēmu risinājumus. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы