www.sudzibas.lv AirBaltic Maldināšana

AirBaltic - Maldināšana

2022 gada decembrī tika iegādāts radiem kā kāzu dāvana ceļojums uz Rhodes salu. Pēc četriem mēnešiem izrādījās ka sieva ir stāvoklī un ārsts lidot aizliedza. Airbaltikā jebkādu palīdzību atteica jo mēs neesot paredzējuši citu cilvēku likteni. Gribējām samaksāt par pasažieru vārdu maiņu bet ne. Pērciet jaunas biļetes. Noteikumos rakstīts ka var tādu iespēju iegādāties bet kad mēģini to darīt tad nekā.

21.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (3)

Pēc četriem mēnešiem Izrādījās ka sieva ir stāvoklī un ārsts lidot aizliedza. = = = Pekšņi? Vai Jūs esat normāli? AirBaltic rikojas korrekti!

Gribējām samaksāt par pasažieru vārdu maiņu bet ne. ----- Un kam jūs grasāties atkārtoti izdot biļeti? Tātad ... Jūsu sieva ir stāvoklī un nevar nodarboties ar seksu ... Vai jūs atkārtoti izdevāt biļeti "draugam", ar kuru nodarbojas ar seksu, vai seksa draudzenei? ..

MacBeton 22.07.2023

Nu bet vai vēl ir kāds kurš nezin kas pa krāpniekiem ir tās "lidsabiedrības"?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы