www.sudzibas.lv AirBaltic Corona Vīrus - avio biļetes

РешеноAirBaltic - Corona Vīrus - avio biļetes

Ir iegādātas biļetes uz Itāliju kuru pārņēmis corona vīruss, diemžēl bija tāda nojauta bet zvanot apstiprinājis, Air Baltic ar prieku jūs vedīs uz slimību zemi taču biļetes neatcels un nemainīs, jūsu izvēle vai vēlaties vai nevēlaties lidot, Air Baltic ir nospļauties par jūsu veselību!

26.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Lietotajs010 20.03.2020

Tika atrasta iespēja atrisināt problēmu, ir iespēja atcelt rezervāciju un atgūt daļu biļešu summas, kas apmierina un atrisina problēmu, jo apstākļus, kas izveidojušies aviolīnija nevarēja paredzēt.

Комментарии (12)

"Ir iegādātas biļetes uz Itāliju" - pieļauju, ka kāds no AirBaltic iegādes brīdī stāvēja pielicis pistoli tev pie deniņiem.
"kuru pārņēmis corona vīruss," - ir tikai izsludināta karantīna divos apgabalos, nevis visā valstī.
"diemžēl bija tāda nojauta bet zvanot apstiprinājis, Air Baltic ar prieku jūs vedīs uz slimību zemi" - ar kādām tiesībām, tu Itāliju nosauci par slimības zemi?! Par tādiem izteikumiem var dabūt reālu cietumsodu.
"taču biļetes neatcels un nemainīs, jūsu izvēle vai vēlaties vai nevēlaties lidot, Air Baltic ir nospļauties par jūsu veselību!" - ja karantīna nav izsludināta lidojuma galamērķī viņiem nav nekāda pamata atcelt reisu kāda paranioķa dēļ. Taču tev tiešām nekaitētu "corona vīruss", iebāztu karantīnā un Latvijā būtu par vienu tukšgalvi mazāk.

L Lietotajs010 26.02.2020

Tavs intelekta līmenis ir 0 tādēl konstruktīvi Tev neatbildēšu, atbildēšu tavā saprašanas līmenī - Tu esi tukšpauris, kas slēpj savu vārdu aiz "Jautrais Analītiķis" sēdi savā dīvānā turpini komentēt domāju ka Tu ne reizi neēsi braucis un diez vai brauksi ārpus Latvijas turpini komentēt un dzīvoties savā dīvanā un ja ir kas sakāms - vārds, uzvārds un atbildi par saviem vārdien nevis anonīmi komentē šmurguli.

G Galdnieka Dēls 26.02.2020

Ironiski, ņemot vērā, ka mūsu zēnam Edgaram nav norādīts pilnais vārds.

Analītiķim taisnība, ka viss kārtībā ar lidojumu, savukārt Tev, Edgars X, vajadzētu mazāk paniku celt un vairāk papētīt, kur covid-19 šobrīd atrodas un kādi drošības pasākumi tiek veikti, lai neļautu tam izplesties tālāk. Padomā ar galvu, pirms raksti. :)

L Lietotajs010 26.02.2020

Viss ko atbildēšu - Tu patiesi patiesi esi Galdnieka dēls! :)

D DlEVS 26.02.2020

Tad jau es patiesi patiesi esmu pats Dievs. Paldies.

V VeiksmīgamBiznesam 26.02.2020

Man arī ir biļete uz Itāliju. Kad pirku, paredzēju, ka var būt gan kataklizmas, gan vētras kā tas šoziem un daudzas citas reizes bijis ar lidostām. Corona vīruss ir konstatēts 11 apgabalos, kuros ieeja ir slēgta. Man jālido uz Milānu un nav pamats bažām.
Uz kādiem apgabaliem Tev jālido? Vai tieši uz Lombardiju?

I Izzy25 26.02.2020

Kāpēc sūdzības autors uzskata, ka airbaltic vai kāda cita firma uztrauktos par tavu veselību? Jeeziņ, kāds murgs sarakstīts, kauns par tevi

Nu ko, Edgars savā tukšajā smdzeņpodā izperināja, ka nomainot vārdu uz " Lietotajs010 ", viņu vīruss neskars. Ļoti interesanta pieeja :D Starp citu, tev vairāk jābaidās no ĀCM nevis no COVID 19!

L Lietotajs010 27.02.2020

Man žēl tevis, apskatīju tavu profilu, redzu, ka šis ir tavs mīļākais portāls, vienkārši neveiksminieks pa dzīvi un To labi zini. :)

Diemžēl nevaru atbildēt ar to pašu. Man ne mazākā mērā nav žēl bezpalīdzīgu radījumu, kuri spēj tikai čīkstēt par savām problēmām un vainot tajās citus, tā vietā lai šīs problēmas atrisinātu. Turklāt tava aprobežotība ir tik smaga, ka diskusijā par savu "mīļāko portālu" es pat neielaidīšos. Ja tev, ubagam, škiet, ka esmu neveiksminieks, tad lai jau tā būtu. Drīz "corona vīruss" atnāks līdz Latvijai un tad ceru, ka tad pieprasīsi evakuāciju no šīs "slimības zemes" un veiksmīgi atdosi galus.

L Lietotajs010 28.02.2020

Lai ari ko Tu rakstītu lietas būtība nemainas - Tu esi neveiksminieks! :)

Saivii 27.02.2020

Noteikumos noteikti jaabuut atrakstiitam .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы